Zapowiedź niedzieli. Powołania.

Ostatni weekend piłkrski w tym sezonie przed nami. Nasze drrużyny zagrają w niedzielę na wyjazdach. Seniorzy jadą do Książa Wlkp. na mecz z Pogonią, a orliki zagrają w Mosinie z Orlikiem.

W niedzielę 19.06.2016r. o godz. 16:00 w ostatniej 26 kolejce A klasy, Lotnik-1997 zagra w spotkaniu wyjazdowym z Pogonią Książ Wlkp. Rywal grający w kratkę tej wiosny,w ostat nich dwóch spotkaniach zanotował porażki. Są jednak faworytem w tym meczu i ewentualnie mogą jeszcze poprawić swoje miejsce w tabeli. My możemy jedynie pożegnać się honorowo i zawalczyć o jakiś punkt, na zakończenie rocznego pobytu w A klasie. Jesienią na Głuszynie przegraliśmy wygrany mecz 2-3.

ORLIK

Orliki w niedzilę 19.06.2016r. o godz. 14:00, zagrają na wyjeżdzie z Orlikiem Mosina. Będzie to ostatni mecz w tym sezonie i liczymy że każdy z chłopaków da z siebie wszystko co potrafi i może zrewanżujemy się za porażkę u siebie (1-4).

Na mecz w sobotę powołani zostali:

D.Arciszewski, K.Arnt, R.Figler, B.Jamrożek, N.Kruk, M.Nasternak, T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, K.Szturomski, W.Wardal, S.Zubair.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 12:40.

Adres meczu: Mosina, Krasickiego 16.

W sobotę  18 czerwca wszystkich młodych zawodników klubu zapraszamy na godzinę 16:00 na boisko OSiR na zakończenie sezonu.