Zapowiedź: Lotnik 1997 - Łopuchowo.

W sobotę 30.04.2016r. o godzinie 16:00, seniorzy Lotnika na własnym boisku zagrają mecz 19 kolejki z KS Łopuchowo.

KS Łopuchowo w rundzie wiosennej jest najlepszą drużyną w lidze. Po pięciu kolejkach zdobył 12 punktów, wygrywając cztery mecze i ponosząc jedną porażkę. Jesienią w Łopuchowie padł wynik 0-1 dla Lotnika. Teraz czeka nas jeszcze bardziej trudna przeprawa. Jednak Lotnik pokazał w ostatnim meczu, że potrafi grać z najlepszymi. Wygrał na wyjeździe z niepokonanym wiosną Liderem Swarzędz.

Z innej beczki Polonia II Środa Wlkp. została ukarana walkowerem. W meczu 15 kolejki z Jurandem Koziegłowy (na boisku 6-0 dla Polonii) zagrał nieuprawniony zawodnik. Tym sposobem do bezpiecznego miejsca w klasie A Lotnikowi brakuje jeszcze 5 punktów.

Serdecznie zapraszamy kibiców na mecz.