Przygotowania młodzieży do sezonu cz.II.

Młodzież Lotnika zakończyła okres przygotowawczy do nowego sezonu. Już w najbliższą sobotę zagra pierwszy ligowy mecz.

Kolejne dni przygotowań do sezonu przebiegły zgodnie z planem. Codziennie od czwartku do wtorku (oprócz weekendu) zawodnicy odbyli po dwie jednostki treningowe. Z dnia na dzień były to już coraz lżejsze zajęcia, przeplatane przerwą na wspólną zabawę i gry m.in.: wyścigi w workach, golf piłkarski, mini turbokozak, państwa – miasta czy tysiąc. W środę odbył się już tylko jeden trening i po wspólnej zabawie, odbył się grill. Na koniec dziękuję trenerom za poświęcenie wolnego czasu w przygotowaniu drużyny. Mam nadzieję, że ten spędzony czas, nie poszedł na marne. Dziękuję również rodzicom, którzy nas wsparli w różny sposób, aby umilić dzieciom ten czas przygotowań. PS: Galeria z I części została uaktualniona.

Powiązana galeria: