Ligowa sobota. Powołania.

Seniorzy w sobotę zagrają z Błękitnymi Owińska w meczu II kolejki B klasy. Orliki kilka godzin prędzej rozpoczną zmagania ligowe z Liderem Swarzędz.

W sobotę 03.09.2016r. o godz. 16:00 w II kolejce B klasy, Lotnik-1997 podejmie na Głuszynie Błękitnych Owińska. Rywale po kilku latach przerwy w seniorskiej piłce wracają na piłkarską mapę. Zaliczyli dobry początek sezonu ligowego, pokonując na wyjeżdzie KS Sczytniki 4-0. Zapraszamy serdecznie kibiców na mecz.

ORLIK

Orliki w sobotę 03.09.2016r. o godz. 11:00, zagrają na Głuszynie z Liderem Swarzędz. Rywal dla nas nieznany, praktycznie z nim nigdy nie graliśmy. Słynie z dobrej pracy z młodzieżą. Zapraszamy serdecznie kibiców na mecz.

Na mecz powołani zostali:

D.Arciszewski, K.Arnt (badania?), B.Jamrożek, N.Kruk, M.Nasternak, P.Ochal, T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, K.Szturomski, W.Wardal, S.Zubair.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 10:10.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!