Lotnik-1997 - Wełnianka 1-3.

Nieudany poczatek seniorów po powrocie do B klasy. W pierwszej kolejce i meczu u siebie przegrali z Wełnianką 1-3.

SENIORZY – KLASA B GRUPA I

28 sierpnia 2016 – 1 kolejka; godz.16:00

Lotnik-1997 Poznań – Wełnianka Kiszkowo 1-3 (0-0)

bramki: Ł.Lekier 47’– M.Zamiara 57’; S.Kasprzak 68’; M.Krawczyk 78’.

Niestety nie wypalił start Lotnika w B klasie. Seniorzy po dobrej grze przede wszystkim w pierwszej połowie przegrali to spotkanie 1-3. Z Wełnianką zawsze Lotnikowi źle się grało a mecze były bardzo emocjonujące. Trzeba przyznać, że już w pierwszych 45 minutach powinno być po meczu. Lotnik powinien prowadzić co najmnej 3-0. Niestety raziła skuteczność, mimo kilku dogodnych okazji wręcz 100%. Druga połowa to ponownie dobre wejście gospodarzy i szybka bramka Łukasza i prowadziliśmy 1-0. Jednak co stało się z Lotnikiem po stracie bramki na 1-1. To nie była ta sama drużyna. Oddaliśmy pole gry rywalom, co skrzętnie wykorzystali strzelając jeszcze dwie bramki. O meczu także na Sport Gniezno.

Lotnik-1997: Bartek Leśniewski, Piotrek Pietrzak, Marek Rybczyk, Mariusz Pietrasz, Artur Kałużny, Marcin Sobik (75’Seba Sartowicz), Seba Zadencki (70’Rafał Wolniewicz), Hubert Grządzielski (55’Bartek Staszak), Janek Krystek, Łukasz Lekier, Hubert Wolniewicz (65’Tomek Kostrzyński), trener: Arek Mikła. Nie zagrali: Grzesiek Dąbek, Przemek Strojny, Paweł Kozłowski.