Ostatni mecz ligowy.

W sobotę 14.11.2015r. seniorzy zagrają ostatni mecz w rundzie jesiennej. U siebie o godz. 14:00 podejmą Pogoń Książ Wielkopolski.

Najbliższy rywal po 12 kolejkach z 14 punktami zajmuje 8 miejsce w tabeli. Grając na szczablu A klasy, na koniec sezonu zajmował przeważnie środkowe miejsca w tabeli. W obenych rozgrywkach gra w kratkę, od pewnych zwycięstw (3-0 Lider, Clescevia; 5-1 Przemysław) po wysokie porażki (1-8 Orkan; 1-5 Polonia II). Jego bilans na wyjazdach to 1-0-4. Pogoń w ostatnim meczu zremisowała u siebie 2-2 ze Stellą. Lotnik po sromotnej porażce 2-9 w Środzie Wlkp. ma ostatnią szansę na rehabilitacje, jak i zdobycie pierwszych punktów przed własną publicznościa w tym roku. Jako ciekawostkę dodam, że zawodnikiem Pogoni w przeszłości był bramkarz Maciej Mielcarz, który w późniejszym czasie grał m.in. w Amice, Koronie, Widzewie.