Ligowy raport 05.IX.

Rozpoczynamy weekendowe raporty z meczów naszych drużyn.

ORLIK – WZPN POZNAŃ E2 GRUPA VII

W piątek mieli zacząć rozgrywki orliki E2 gupa VII, ale w ostatniej chwili mecz na środę 16.09 przełożyła Polonia Poznań. Zagrali natomiast grupowi rywale i liderem po pierwszej kolejce został nasz najbliższy przeciwnik Canarinhos II Skórzewo. Wyniki:

I kolejka – 05/06 wrzesień

• Warta Poznań AKF Poznań 7-2
  • Canarinhos II SkórzewoLas Puszczykowo 14-0

Następna kolejka zaczyna się już w piątek 11.09, a kończy w niedzielę 13.09. My z Canarinhos II zagramy w sobotę 12.09 o godz 12:00 na boisku OSiR ul. Głuszyna.

SENIORZY – A KLASA GRUPA I

Seniorzy rozpoczeli rozgrywki już w sierpniu i mają za sobą trzy kolejki. W pierwszym historycznym meczu na szczeblu A klasy przegralli 1-3 na wyjeździe, także z beniaminkiem Phytopharmem Klęka. Pierwszą bramkę w historii Lotnika w tej klasie rozgrywkowej zdobył P. Rogoziński. W następnym meczu ulegli na własnym boisku Orkanowi Jarosławiec 2-5. W ostatnią sobotę zdobyli pierwszy historyczny punkt remisując w Luboniu ze spadkowiczem z okręgówki Stellą 2-2. Wyniki Lotnika:

I kolejka – 23 sierpień 13:00

• Phytopharm Klęka – Lotnik-1997 Poznań 3-1 (0-1)

Bramka: P. Rogoziński (33 min)

Jesteśmy jeszcze na wakacjach... Na mecz jedziemy w 12, a na rozgrzewce kontuzję zgłasza Patryk i gramy cały mecz bez zmian... Mimo defensywnej postawy na przerwę schodzimy prowadząc i przez pierwsze 45 minut dość skutecznie utrudniamy stwarzanie sytuacji przeciwnikowi... po przerwie szybko tracimy bramkę, sił coraz mniej ... a ataki drużyny z Klęki przynoszą im kolejne sytuacje i w końcu bramki w 81 i 90 minucie.

II kolejka – 29 sierpień 16:00

• Lotnik-1997 Poznań – Orkan Jarosławiec 2-5 (1-4)

Bramki: P. Rachwalski (23 min. /s.), Ł Lekier (81 min.)

III kolejka – 5 wrzesień 17:00

• Stella Luboń – Lotnik-1997 Poznań 2-2 (1-2)

Bramki: P.Ochowiak (31 min.), B. Kania (35 min.)

Najbliższe mecze seniorów:

środa 09.09 godz 17:00 - II runda okręgowego Pucharu Polski z KS Szczytniki o  na boisku naszego „sąsiada” (w I rundzie Lotnik pauzował, Szczytniki wygrały z Walką Kostrzyn 6-5).

niedziela 13.09 godz 14:00 - IV kolejka A klasy  wyjazd do Kleszczewa na mecz z Clescevią