Ligowy raport 12.IX.

To był weekend a nawet tydzień, o którym w Lotniku trzeba szybko zapomnieć, a nawet wymazać z historii. Rozegraliśmy 5 spotkoań i ponieśliśmy 5 porażek!!! (licząc jeszcze sparing orlików to 6). Zacznijmy od najmłodszych:

ORLIK – WZPN POZNAŃ E2 GRUPA VII

• Lotnik-1997 Poznań – Canarinhos II Skórzewo 0-10 (0-5)

Mecz, o którym wynik mówi wszystko. Dziękujmy tylko Tomkowi za dobrą grę w bramce i gością za zmarnowane okazje, bo mogło być jeszcze gorzej. My tylko dwa razy celnie uderzamy w bramkę, nie stwarzając żadnej akcji czy cokolwiek. Co się stało z tą drużyną z wiosny?

Skład: T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, R.Figler, S.Zubair, K.Arnt, W.Wardal, M.Nasternak, M.Jackowski, O.Leszczyński, M.Zrąbkowski, trener: D.Kobierski.

MŁODZIK – RED BOX JUNIOR LIGA

• Lotnik-1997 Poznań – WAP Poznań 3-6 (2-5)

Bramki: Damian x 3

• Lotnik-1997 Poznań – SPWP Września 0-8 (0-4)

Nieudana inauguracja ligi RED BOX w naszym wykonaniu. Lotnik przespał dwa mecze, wyraźnie ustępując rywalom. Wszystkie bramki zdobył Damian, asystę zaliczył Piotrek i Paweł. W następnych meczach może być tylko lepiej.

Skład: P.Janczewski, J.Kasprzak, J.Łukaszewski, M.Zacios, P.Dziamski, P.Łucewicz, D.Zygmunt, trener: M.Pietrasz.

Niestety wakacyjna przerwa, kiepska frekwencja na treningach i brak sparingów przed sezonem spowodowało, że nasi młodzi zawodnicy grają i zachowują się, jakby pierwszy raz byli na boisku. W piłce nożnej młodzieżowej od kilku lat zmienia się podejście do szkolenia. Większość drużyn cały lub końcówkę sierpienia rezerwuje na przygotowania do sezonu. Nasz klub zapewnia trenerów na cały okres wakacyjny. A tu na trening 5-6 osób, co robili pozostali? (nie dotyczy wyjazdów dzieci na wakacje). Więc nie oczekujmy jak na razie sukcesu, bo w tydzień (dwa treningi) nie da się nadrobić zaległości z dwóch miesięcy. Co więcej, jak nie zmieni się podejście i zaangażowanie w pracę każdej ze stron, to nadal będziemy zbierać lanie od innych.

OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI – II RUNDA

• KS Szczytniki – Lotnik-1997 Poznań 8-3 (3-2) - awans KS Szczytniki

Bramki: samobójcza, M.Doliński, J.Krystek.

Odpadamy z tych rozgrywek po pierwszym meczu i porażce z naszym byłym rywalem z B klasy. Na Głuszynę, pucharowa środa w tym sezonie nie zawita.

A KLASA GRUPA I

• Clescevia Kleszczewo – Lotnik-1997 Poznań 5-2 (1-2)

Bramki: M.Pietrasz 33 min., samobójcza 44 min.

Powiązana galeria: