Wiadomości z zebrania. Orliki poznali rywali.

W związku z pytaniami odnośnie sezonu jesiennego przedstawiamy informacje, z zebrania rodziców:

• Niestety jesteśmy zmuszeni wycofać drużynę trampkarzy (C1 (roczniki 2001 i młodsi)) z ligi WZPN, z powodów kadrowych.
  • Co za tym idzie drużynę orlików (E1(2005/06)) zamieniamy na drużynę orlików (E2 (roczniki 2006/07)), która wystąpi w lidze WZPN w grupie 7. Rywalami ich będą Las Puszczykowo, Canarinhos II SkórzewoWarta Poznań, Polonia Poznań, AKF Poznań. Pierwszy mecz na wyjeździe z Polo​nią 04.IX (piątek) o godz. 16:00.
  • Lista zgłoszonych zawodników do Orlik E2 w WZPN: Arnt Kacper, Czapelski Dominik, Czwajda Krzysztof, Duleba Mateusz, Dziamski Mateusz, Figler Ryszard, Jackowski Michał, Jamrożek Bartosz, Kruk Nikodem, Leszczyński Oskar, Małecki Dawid, Nasternak Maksymilian, Ochal Piotr, Stelmaszyk Tomasz, Strzelczyk Igor, Szturomski Jakub, Szymański Szymon, Wardal Wojciech, Zrąbkowski Michał, Zubair Sami.

Terminarz:

Polonia Poznań (16.IX. wyjazd; 10.X. dom)

Canarinhos II Skórzewo (12.IX. dom; 17.X. wyjazd)

Las Puszczykowo (20.IX. wyjazd; 24.X. dom)

AKF Poznań (27.IX. wyjazd; 07.XI dom)

Warta Poznań (03.X dom; 11.XI. wyjazd)

• Drużyna rocznika 2004 i młodsi zagrają w Red Box Junior Liga – początek 12.IX, koniec 24.X. Zagrają w każdą sobotę w godz. 9:00-12.30, termianarz wkrótce.
  • Roczniki 2001-03 nadal będą trenować w klubie i uczestniczyć w turniejach jednodniowych itp. Mamy nadzieje, że wiosna będzie dla nich dużo lepsza. Roczniki 2008/09 dopiero rozpoczynają u nas swoją historię z piłką i będą rozwijać swoje umiejętności piłkarskie.
  • Każdy zawodnik, który rezygnuje z gry w naszym klubie jest zobowiązany o poinformowanie prezesa, trenera lub kierownika drużyny (najlepiej piseminie). Ułatwi to podejmowanie różnych decyzji i naliczania obowiązkowych składek.
  • Za lipiec i sierpień wszyscy opłacają składki tak jak w każdym miesiącu.
  • Każdy zawodnik trenujący w klubie powinien mieć ważne badania lekarskie. Robi to we własnym zakresie. Każdy rodzic/zawodnik może sprawdzić termin ważności badania w profilu (klikając na zdjęcie) zawodnika (w jego danych) i umówić się na badania według własnych możliwości czasowych.