Zapowiedź soboty. Powołania.

Już w sobotę zapraszamy na boisko OSiR Głuszyna. Przyjadą do nas czołowe drużyny lig, w których rywalizują nasze zespoły. Seniorzy Lotnika podejmą vicelidera tabeli Piasta Łubowo. Natomiast orliki zagrają z liderem swojej grupy Mieszkiem I Gniezno.

Cieżkie zadanie czeka naszych seniorów w najbliższym meczu. Podejmą Piasta Łubowo zajmującego po 10 kolejkach 2 miejsce w tabeli z 22 punktami. W ostatniej kolejce wygrał u siebie z Wełnianką 1-0 (derby powiatu), bramkę strzelając w ostatnich minutach. W 10 ligowych spotkaniach tracił punkty przegrywając tylko z Olimpią i Błękitnymi, oraz remisując z Lechitą. W archiwach ciężko znaleźć mecze Lotnika z Piastem a tym bardziej wyniki. Rywale w tym sezonie wrócili na piłkarską mapę WZPN. Ostatnio w lidze WZPN (B klasa) grali w sezonie 2003/04, którego nie ukończyli. Póżniej rywalizowali tylko w Amatorskiej Gminnej Lidze Piłki Nożnej. Faworytem spotkania będzie Piast i każdy inny wynik niż jego zwycięstwo będzie niespodzianką. Liczymy, że Lotnika stać na to i zdobędzie w tym spotkaniu jakieś punkty. Zapraszamy kibiców w sobotę 22.10.2016r. godz. 15:00, boisko OSiR Głuszyna.

ORLIK

Trudniejsze zadanie czeka orlików. Na Głuszynę przyjeżdża lider naszej grupy Mieszko I Gniezno. Prawdopodobnie będzie to ostatnie spotkanie naszej młodzieży na tej murawie. Na pewno ostatnie w tej rundzie na własnym obiekcie i warto pożegnać się z „Kęp Nou” jakąś miłą niespodzianką. Pierwsze spotkanie z tą drużyną przegraliśmy w Gnieźnie 3-7. Zapraszamy kibiców w sobotę 29.10.2016r. godz. 11:00, boisko OSiR Głuszyna.

Na mecz powołani zostali:

Damian Arciszewski, Bartek Jamrożek, Kasjan Klisz, Nikodem Kruk, Maks Nasternak, Piotrek Ochal, Kacper Pigla, Tomek Stelmaszyk, Igor Strzelczyk, Kuba Szturomski, Wojtek Wardal, Sami Zubair.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 10:10.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!