1% podatku

Gorąco zachęcamy do wsparcia LOTNIKA przy okazji wypełniania PIT-ów. Wystarczy w rubryce dotyczącej 1% podatku wpisać numer KRS 0000270261, obok wskazać kwotę, a poniżej wpisać cel szczegółowy pt. „LOTNIK 1997 POZNAŃ 8864” oraz zakreślić „x” kwadracie dotyczącym wyrażenia zgody.

Wyjaśniamy, że nasz Klub nie ma statusu organizacji pożytku publicznego (OPP).Środki przekazane w ramach 1% podatku trafią do Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym (KRS nr 0000270261), która następnie rozliczy je z nami w ten sposób, że zakupi dla nas sprzęt lub opłaci nam część rachunków bezpośrednio związanych z naszą działalnością statutową, lub przekaże nam uzbieraną kwotę.

Nasz profil na ich stronie znajduje się kliknij tutaj.

Z uzyskanych środków z 1% podatku przeznaczymy na działalność statutową klubu. Będą to między innymi: zakup sprzętu sportowego, turnieje piłkarskie, czy remont naszego obiektu.