Wesprzyj Lotnika.

Po raz kolejny gorąco zachęcamy do wsparcia LOTNIKA przy okazji wypełniania PIT-ów. Wystarczy w rubryce dotyczącej 1% podatku wpisać numer KRS0000270261, obok wskazać kwotę, a poniżej wpisać cel szczegółowy pt. „LOTNIK 1997 POZNAŃ 8864” oraz zakreślić „x” kwadracie dotyczącym wyrażenia zgody.

Wyjaśniamy, że nasz Klub nie ma statusu organizacji pożytku publicznego (OPP). Środki przekazane w ramach 1% podatku trafią do Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym (KRS nr 0000270261), która następnie rozliczy je z nami w ten sposób, że zakupi dla nas sprzęt lub opłaci nam część rachunków bezpośrednio związanych z naszą działalnością statutową, lub przekaże nam uzbieraną kwotę.

Nasz profil na ich stronie znajduje się kliknij tutaj.

W poprzednim roku z otrzymanych pieniędzy zakupiliśmy sprzęt sportowy dla naszych drużyn. Uzyskane środki z 1% podatku w tym roku  przeznaczymy również na działalność statutową klubu. Będą to między innymi zakup sprzętu sportowego czy finansowanie zajęć sportowych.