Początek przygotowań seniorów.

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Pierwsze zajęcia będą odbywały się na hali.

W minioną środę po przerwie zimowej seniorzy Lotnika rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszym treningu dopisała frekwencja. Trener Dariusz Gajowiecki miał do dyspozycji 20 zawodników. Cieszy fakt, że w tej ekipie było dwóch nowych chętnych, którzy planują zasilić naszą drużynę. Trener przedstawił również plan przygotowań, oraz nowe warunki które będą obowiązywały w drużynie. W styczniu treningi będą odbywały się na hali sportowej a w lutym również na dworze. Gotowy jest również plan meczów towarzyskich. Rozpoczniemy już 2 lutego meczem z Clescevią na Cytadeli:

02 luty z Clescevią Kleszczewo
16 luty z Lubonskim 1943 Luboń

02 marzec z GKS Golęczewo
09 marzec z Zawiszą Dolsk
16 marzec z Pogrom Luboń

Przypomnijmy że seniorzy powrócili do rozgrywek B klasy po rocznej przerwie. Po rundzie jesiennej zajmują w tabeli grupy I poznańskiej B kasy 8 miejsce z dorobkiem 18 punktów. Wszystkich chętnych do gry w Lotniku zapraszamy na treningi i spróbowanie się w naszej drużynie.