Nasi wiosenni Partnerzy Wspierający.

Wznowienie rozgrywek za kilkanaście dni. Seniorzy Lotnika zaczną je jednak tydzień prędzej, a my już gramy ze starymi i nowymi Partnerami.

Już za niespełna 20 dni ruszy piłkarska karuzela czyli runda wiosenna w poznańskiej B klasie. Razem z nami ponownie zagrają Artech, Dworek Poznań i Vigor, którzy wspierają nas już od dłuższego czasu. Do tego grona dołączy firma Eneprojekt.

Eneprojekt jest firmą projektową zajmującą się sporządzaniem kompletnej dokumentacji technicznej w branży konstrukcji budowlanych i architektury oraz sanitarnej. Wykonuje opracowania projektowe we wszystkich stadiach: koncepcje, projekty budowlane i wykonawcze.

Firma ta przygotowała również niespodziankę dla drużyny seniorów, o której będziecie mogli się przekonać podczas pierwszych meczów ligowych.

Witamy Eneprojekt na pokładzie. Serdecznie dziękujemy za zaufanie naszym partnerom, a Kibiców zapraszamy na mecze. Przypominamy że seniorzy Lotnika rozpoczną zmagania już 24 marca. Zagrają mecz awansem z 17 kolejki, z Strzeszynem Poznań na wyjeździe przy Cytadeli o godzinie 16:00.