Lotnik-1997 - Przemysław. Zapowiedź.

Przed nami 9 kolejka B klasy. W sobotę seniorzy będą chcieli zmazać plamę po ostatnim meczu. Podejmą na Głuszynie innego spadkowicza Przemysława Poznań.

Szykują się drugie derby Poznania w tej rundzie na Głuszynie. W pierwszych Lotnik urwał punkty liderowi IKP Olimpii i były to jak na razie jedyne stracone punkty przez ten zespół. Najbliższy rywal, czyli Przemysław Poznań po 8 kolejkach zajmuje 4 miejsce w tabeli i walczy o powrót o klasę wyżej. W minionej kolejce wygrał u siebie z Wełnianką 2-1. Ostatnio z tym zespołem graliśmy w poprzednim sezonie jeszcze w A klasie, przegrywając 1-2 (dom) i 2-8 (wyjazd). Liczymy na rewanż Lotnika za niepowodzenia w minionym sezonie i poprawę humorów swoich i sympatyków po ostatnim meczu. Zapraszamy kibiców w sobotę 08.10.2016r. godz. 16:00, boisko OSiR Głuszyna.

WSZYSCY NA DERBY !!!

MUSISZ TU BYĆ !!!

ORLIK

Orliki w ten weekend pauzują.