Ligowa sobota. Powołania.

W najbliższą sobotę czekają nas kolejne piłkarskie emocje. Czas na ostatnie derby Poznania i rywalem seniorów będzie Poznań FC. Orliki jadą do Cielimowa na mecz z Pelikanem Niechanowo.

To już ostatnie derby Poznania w tym sezonie na Głuszynie. Lotnik podejmie można powiedzieć sąsiada z tabeli Poznań FC. Najbliższy rywal po 9 kolejkach zajmuje 8 miejsce w tabeli i wyprzedza nas o 3 punkty. W ostatniej kolejce wygrał w Kiszkowie z Wełnianką 2-0. Ostatnio z tym zespołem graliśmy w sezonie 2014/15 wygrywając dwukrotnie 3-1 (dom) i 4-2 (wyjazd). Liczymy na wygraną Lotnika co pozwoli mu awansować wyżej, bo obecna pozycja to nie ta na którą liczyliśmy. Zapraszamy kibiców w sobotę 22.10.2016r. godz. 15:00, boisko OSiR Głuszyna.

ORLIK

Będzie to drugie spotkanie orlików z Pelikanem w tej rundzie. W pierwszym meczu na Głuszynie wygraliśmy 15-0. Nie wolno zlekceważyć przeciwnika, bo już dostaliśmy nauczkę w poprzednich sezonach, gdzie po pierwszej wysokiej wygranej, przegraliśmy drugi mecz. Rywal obecnie zajmuje ostatnią pozycję w tabeli bez dorobku punktowego. My liczymy na dobre zawody i polepszenie chumorów, ponieważ ostatnio wesoło nam nie było.

Na mecz powołani zostali:

Damian Arciszewski, Kacper Arnt, Bartek Jamrożek, Kasjan Klisz, Nikodem Kruk, Maks Nasternak, Kacper Pigla, Tomek Stelmaszyk, Igor Strzelczyk, Kuba Szturomski, Wojtek Wardal, Sami Zubair.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 9:10.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

Adres meczu: Cielimowo, ul. Akacjowa (orlik).