DZIĘKUJEMY PRZEMEK.

W miniona sobotę przed meczem Lotnika z Lechitą Kłecko nastapiło pożegnanie Przemysława Strojnego, który po rundzie jesiennej odchodzi z naszego klubu.

Przemek przez przeszło 7 lat reprezentował barwy Lotnika i rozegrał w nim około 150 spotkań. Jego zaangażowanie i forma przez tak wiele lat pozwala go nazwać jedną z nielicznych legend klubu. Swoją przygodę ze sportem zaczął od uprawiania piłki koszykowej, a następnie po paru latach zajął się piłką nożną. Jego pierwszym klubem piłkarskim był Dragon Tulce. Zrządzenie losu sprawiło, że w 2008 roku Dragon i Lotnik połączyły się i sezon 2008/2009 grały pod nazwą Dragon, ale po tym sezonie klub ten rozwiązano. Lotnik jednak dalej funkcjonował i przejął chętnych zawodników od „wspólnego tworu”. I tak Przemek od sezonu 2009/10 rozpoczął grę już na konto Lotnika. To między innymi dzięki jego grze klub odniósł historyczny sukces awansując w 2015 roku do A klasy. Grał na prawej lub środku obrony, w Lotniku prawie zawsze na tej drugiej. W tym sezonie występował rzadko, ostatnio 20 minut w przegranym meczu Pucharu Polski z Sucharami Suchy Las 3-4. Jeżeli zdrowie i umiejętności pozwolą, prawdopodobnie w przyszłej rundzie grać będzie w Clescevii Kleszczewo. Życzymy mu powodzenia i dalszych sukcesów w życiu prywatnym jak i sportowym, i jeszcze raz DZIĘKUJEMY.