Zapowiedź weekendu. Powołania.

Sezon dobiega końca. W niedzielę seniorzy na wyjeździe zagrają z Przemysławem Poznań, a orliki dzień prędzej pojadą na mecz do Puszczykowa z Lasem. Tym razem liczymy na pełną pulę.

W niedzielę 05.06.2016 w Poznaniu przy ul. Armii Poznań o godz. 12:00 zagramy z Przemysławem Poznań. Rywal po 10 kolejkach rundy wiosenej jest najsłabszą drużyną ligi. Jego bilans to 3-0-7 i starcił najwięcej bramek 36. Jesienią przegraliśmy jednak u siebie 1-2. Mamy nadzieję, że nie powtórzy się ostatnie spotkanie, gdzie przegraliśmy z Maratończykiem, który wtedy dzielił pozycję naszego najbliższego rywala wiosną. Liczymy na zwycięstwo i wydostanie się z ostaniego miejsca. Nam pozostała walka o jak najlepsze miejsce w tabeli, żeby nie żałować w pewnej chwlili, że brakuje nam punktów do utrzymania, bo zdażył się cud. Zawalczmy i pożegnajmy się honorowo.

ORLIK

Orliki w sobotę 04.06.2016r. zagrają w meczu 8 kolejki III ligi okręgowej Orlik E2 grupa VIII z Lasem Puszczykowo. Spotkanie odbędzie się o godzinie 11:00 w Puszczykowie.

Powołani zostali:

D.Arciszewski, K.Arnt, M.Dziamski, R.Figler (badania?), B.Jamrożek, M.Nasternak, P.Ochal, T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, K.Szturomski, W.Wardal, S.Zubair.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 9:40.

Adres meczu: Puszczykowo, Nowe Osiedle (orlik).

Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem Lotnika 7-0. Tym razem także liczymy na wygraną, ponieważ w konfrontacji z Lasem zawsze wychodziliśmy zwycięsko. Wiemy że każda passa kiedyś się kończy, ale oby jeszcze nie teraz.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!