Zapowiedź weekendu. Powołania.

Kolejny weekend zmagań w lidze WZPN. Seniorzy w sobotę zagrają w Dolsku z Zawiszą. Orliki podęjmą w niedzielę Jadwiżański KS Poznań.

Lotnik w sobotę 21.05.2016 jedzie do Dolska na mecz o być albo nie być w A klasie. Rywalem będzie Zawisza, początek spotkania o godz. 17:00. Porażka praktycznie zamyka nam drzwi tej ligi i już tylko jedynie cud nam pomoże. Zawisza na wiosnę jednak nie zachwyca w porównaniu z jesienią. Dorobek ich w rundzie rewanżowej jest taki sam jak Lotnika (3-1-4). W ostatnich trzech spotkaniach zanotował porażki, ale u siebie przegrał tylko z liderem, który też nie zachwyca. Wygrane z Maratończykiem, Przemyslawem i Pogonią na nogi nie rzucają i były dawno temu w kwietniu. Jesienią na Głuszynie przegraliśmy 1-2. Jest okazja na rewanż, ale trzeba zagrać tak jak w meczach gdzie punktowaliśmy.

ORLIK

Orliki w niedzielę 22.05.2016r. zagrają w meczu III ligi okręgowej Orlik E2 grupa VIII z Jadwiżańskim KS Poznań. Spotkanie odbędzie się o godzinie 12:00 na Głuszynie.

Powołani zostali:

D.Arciszewski, M.Dziamski, M.Henke (badania?), B.Jamrożek, M.Nasternak, P.Ochal (badania?), T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, K.Szturomski, W.Wardal, S.Zubair.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 11:10 w klubie.

Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem Lotnika 5-3, a powinno być wyżej. Jadwiżański jak do tej pory nie wygrał, zdobył tylko punkt w meczu z Puszczykowem. Rywale grają własną taktyką i sami wiemy jak ciężki i ile kosztował nas pierwszy mecz mimo naszej przewagi. My chcemy wrócić do swojej dyspozycji z początku rozgrywek i zagrać swoją piłkę, żeby gra znowu sprawiała chłopakom radość i przyjemność.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

Rodziców proszę o potwierdzenie obecności dziecka na meczu u trenera Damaina !!!.