Zapowiedź weekendu. Powołania.

Przed nami kolejny weekend zmagań piłkarskich. Seniorzy zagrają w niedzielę na wyjeździe w Owińskach z Jurandem Koziegłowy. Orliki w sobotę podejmą na Głuszynie Orlika Mosinę.

Najbliższy rywal Jurand Koziegłowy po 19 kolejkach A klasy jest wiceliderem. Wiosną po sześciu kolejkach jest na remis, czyli 3 wygrane (w tym walkower), 3 przegrane i to jest wynik gorszy niż jesienią. Nadal ma szanse na awans do okręgówki, tracąc do lidera Orkana 4 punkty. Na boisku wiosną wygrywał ledwo jedną bramką i to tylko z Przemysławem i Phytopharmem (walczą o utrzymanie). Więc nic szczególnego jak na wicelidera. Przegrał w dwóch ostatnich meczach różnicą trzech bramek, oraz uległ Polonii II 0-6, ale tu był walkower na korzyść Juranda po raz drugi!!!. Lepiej punktują na wyjazdach niż na własnym obiekcie. Jesienią na Głuszynie Jurand wygrał 3-0. Jeżeli Lotnik nie pęknie jak w meczach z pozostałymi drużynami z podium (Orkan, Clescevia) to jest realna szansa na dobry wynik, ba nawet pokusić się o zwycięstwo!!!

ORLIK

Orliki w sobotę 07.05.2016r. zagrają w meczu III ligi okręgowej Orlik E2 grupa VIII z Orlik Mosina. Spotkanie odbędzie się o godzinie 11:00 na Głuszynie.

Powołani zostali:

D.Arciszewski, M.Dziamski, B.Jamrożek, N.Kruk, M.Nasternak, T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, J.Szturomski, W.Wardal, S.Zubair.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 10:10.

Z Orlikiem Mosina rywalizowaliśmy w jednym z turniejów halowych. Przeciwnik okazał się od nas lepszy prezentując dobry futbol. Teraz jest okazja na rewanż tym bardziej, że Orlik lepiej radzi sobie na własnym obiekcie niż w gościach.