Zapowiedź soboty. Powołania.

W najbliższą sobotę nasze drużyny zagrają swoje mecze w rozgrywkach WZPN. Seniorzy zagrają u siebie o godz. 16:00 z Czarnymi Czerniejewo. Orliki wyjadą na spotkanie z UKS Śrem.

Na Głuszynę zawitają można powiedzieć rycerze wiosny, drużyna Czarnych Czerniejewo. Wiosną w 7 spotkaniach wygrali 5, ponieśli 2 porażki (tak samo jak Pogoń) i to im daje pierwsze miejsce w tej rundzie. Obecnie są na fali po trzech zwycięstwach. Jednak Lotnik lubi grać wiosną z takimi rywalami co pokazali, przerywając dobre serie Liderowi i KS Łopuchowo. Co więcej my nie możemy sobie pozwolić na porażkę, jeżeli nie chcemy już liczyć na jakiś cud w walce o utrzymanie. Jesienią w Czerniejewie wygraliśmy 3-2, więc Czarni będą chcieli się zrewanżować. Mecz odbędzie się w sobotę 14.05.2016r. o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy kibiców.

Z ciekawostek to ponownie w tej grupie WZPN ukarał walkowerm klub. Tym razem jest nim KS Łopuchowo (zagrał nieuprawniony zawodnik) w meczu z Phytopharm Klęka. Na boisku bylo 3-1 dla Łopuchowa. Tym samym Klęka uciekła nam w tabeli na 9 punktów.

ORLIK

Orliki w sobotę 14.05.2016r. zagrają w meczu III ligi okręgowej Orlik E2 grupa VIII z UKS Śrem. Spotkanie odbędzie się o godzinie 12:00 w Śremie ul. Poznańska 15.

Powołani zostali:

D.Arciszewski, B.Jamrożek, M.Nasternak, T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, K.Szturomski, W.Wardal, S.Zubair.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 10:30.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

Adres meczu: Śrem, ul. Poznańska 15 (orlik).

Tym meczem rozpoczniemy rundę rewanżową. Z UKS Śrem spotkaliśmy się już w pierwszej kolejce wygrywając u siebie 8-6. Przeciwnik źle rozpoczął te rozgrywki, ale teraz jest w gazie, wygrywając pewnie dwa ostatnie spotkania (WAP, Orlik) i trzeba zaznazyć, że były to mecze na własnym boisku. My liczymy, że nasi chłopacy wrócą do dyspozycji z początku ligi, a ostatnie spotkanie (Orlik) było wypadkiem przy pracy.