Zakończenie sezonu 2015/16.

Drużyny Lotnika-1997 zakończyły piłkarski sezon 2015/16. Seniorzy po rocznym pobycie w A klasie spadli klasę niżej. Miłym akcentem było III miejsce orlików w rozgrywkach WZPN E2.

Zakończenie sezonu drużyny seniorów odbyło się po ostatnim meczu ligowym na Głuszynie. Uczestniczyli w nim zawodnicy, trener, członkowie zarządu oraz sympatycy klubu. Natomiast po ostatnim meczu trener podsumował wyniki drużyny i zawodników, a wyróżniających się nagrodził dyplomem i statuetkami.

NAJLEPSZYMI PIŁKARZAMI SEZONU ZOSTALI:

PIŁKARZ SEZONU – Łukasz Lekier

MŁODZIEŻOWIEC SEZONU – Piotr Pietrzak

Król strzelców - Łukasz Lekier

Najlepiej asystujący - Łukasz Lekier

Najlepszy środkowy pomocnik - Mariusz Pietrasz

Najlepszy obrońca - Radosław Kwocz

Najlepszy bramkarz - Grzegorz Dąbek

wyróżniono również:

Najstarszego zawodnika - Przemysław Strojny

Najmłodszego zawodnika - Roger Sobieraj

Drużyny młodzieżowe zakończyły sezon w ostatnią sobotę przed wakacjami. Razem z rodzinami, znajomymi, członkami zarządu, trenerami i zaproszonymi gośćmi - przedstawicielami Rady osiedla Głuszyna, firm Artech i Vigor podumowaliśmy wyniki drużyn. Uhonorowaliśmy wszystkich zawodników medalami za godne reprezentowanie klubu, a wyróżniających się nagrodami. Odbyły się mecze rodziców i dzieci oraz konkursy piłkarskie, w których do wygrania były różne nagrody rzeczowe ufundowane przez jedną z mam - dziękujemy. W wolnej chwili, każdy mógł skonsumować pyszne słodkości, czy zjeść kiełbaskę z grilla.

NAJLEPSZYMI PIŁKARZAMI SEZONU ZOSTALI:

PIŁKARZE SEZONU

ŻAK - WOJTEK WARDAL

ORLIK - BARTEK JAMROŻEK

Najlepszy bramkarz Orlik - Tomek Stelmaszyk

Najlepszy obrońca Żak - Wojtek Wardal

Najlepszy asystujący Orlik - Damian Arciszewski

Król strzelców Orlik - Maks Nasternak

Najsumienniejsi na treningach - Maks Nasternak, Igor Strzelczyk

Najlepszy wynik testu piłkarskiego Orlik - Kuba Szturomski

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i miło spędzony czas. Rodzicom i trenerom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu imprezy. Dzięki że można na WAS zawsze liczyć.

Powiązana galeria: