Wybory najlepszego piłkarza.

Zapraszamy do głosowania na najlepszego piłkarza rundy jesiennej. Można tego dokonać tylko na stronie facebook naszego klubu – link poniżej lub zakładka z lewej strony. Przedstawiamy także sylwetki 8 zawodników, którzy rozegrali największą ilość minut w obecnym sezonie, zgodnie z zamieszczonym zdjęciem, na których można dokonać wyboru. Głosowanie trwa do niedzieli 31 stycznia. Wyniki przedstawimy 1 lutego o godzinie 20:00. Regulamin również na facebook.

Linkhttps://www.facebook.com/KS.Lotnik.1997.Poznan/

MARIUSZ PIETRASZ
Mecze: 12 Minuty: 990 Bramki: 3 Asysty: 2 Żółte kartki: 2 Czerwone kartki: 0
Etatowy defensywny pomocnik, wygrywał większość górnych piłek. Strzelił także kilka ważnych bramek. Trener naszej młodzieży.

BARTOSZ KANIA
Mecze: 11 Minuty: 919 Bramki: 5 Asysty: 2 Żółte kartki: 3 Czerwone kartki: 1
Kapitan drużyny, wyjątkowo skuteczny jak na środkowego obrońcę. Na nim opierała się cała defensywa. Były trener naszej młodzieży.

PAWEŁ OCHOWIAK
Mecze: 10 Minuty: 900 Bramki: 2 Asysty: 0 Żółte kartki: 2 Czerwone kartki: 0
W tej rundzie zagrał nieomal na każdej pozycji, wykazując dużą uniwersalność. Strzelił piękną bramkę z ponad 30m w meczu ze Stellą Luboń.

PRZEMYSŁAW ROGOZIŃSKI
Mecze: 12 Minuty: 881 Bramki: 3 Asysty: 4 Żółte kartki: 3 Czerwone kartki: 0
Człowiek, na którego w tej rundzie zawsze można było liczyć. Czynnie uczestniczył w dużej części bramek zdobytych przez Lotnika.

WIKTOR SADŁEK
Mecze: 11 Minuty: 860 Bramki: 1 Asysty: 1 Żółte kartki: 0 Czerwone kartki: 0
Podstawowy środkowy pomocnik. Gdyby nie on, nie przywieźlibyśmy z Czerniejewa 3 punktów.

ŁUKASZ LEKIER
Mecze: 9 Minuty: 808 Bramki: 3 Asysty: 4 Żółte kartki: 3 Czerwone kartki: 1
Główny kreator akcji ofensywnych Lotnika. Jak na młodego zawodnika wykazywał duży spokój, szczególnie podczas wykończenia kluczowych sytuacji.

RADOSŁAW KWOCZ
Mecze: 10 Minuty: 803 Bramki: 0 Asysty: 1 Żółte kartki: 1 Czerwone kartki: 0
Solidny obrońca, był niemal na każdym spotkaniu. Popisał się piękną asystą w Czerniejewie, której nie powstydziłby się żaden profesjonalny piłkarz.

MAREK RYBCZYK
Mecze: 10 Minuty: 778 Bramki: 0 Asysty: 0 Żółte kartki: 2 Czerwone kartki: 0
Doświadczony prawy obrońca, który z konieczności wystąpił kilka razy w centrum defensywy. Mało kto był w stanie wygrać z nim pojedynek 1 na 1.