Program "Klub" w Lotniku.

Miło nam poinformować, że nasz klub w tym roku również otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu "Klub".

W obecnej edycji 2030 małych i średnich klubów sportowych otrzyma dofinansowanie w ramach Programu „KLUB”! Zainteresowanie było ogromne! Z przyjemnością informujemy, że Lotnik-1997 Poznań znalazł się w tej grupie, którym przyznano dotację.

Zgodnie z założeniami programu środki mogły zostać przeznaczone na wynagrodzenia trenerów grup młodzieżowych, zakup sprzętu sportowego oraz organizację obozów sportowych (do 18 lat). Złożony przez nas kosztorys obejmował, wynagrodzenie trenerów oraz zakup sprzętu sportowego.