Zakończenie sezonu grup młodzieżowych.

W piątek 23 czerwca na boisku OSiR Głuszyna drużyny młodzieżowe uroczyście zakończyły piłkarski sezon 2016/17.

Jak co roku obyła się część oficjalna, sportowa i integracyjna. W pierwszej części przedstawiono wyniki oraz osiągnięcia drużyn w rozgrywkach piłkarskich i turniejach halowych w minionym sezonie. Każdy zawodnik otrzymał upominek za reprezentowanie klubu, a każdy wyróżniający zawodnik nagrodę niespodziankę. W tym roku nie wyłoniono najlepszych zawodników sezonu w każdej kategorii wiekowej, przekładając to wydarzenie na jesień. Nagrodzono za to wyróżniających się zawodników w następujących kategoriach:

ŻAK

* najlepszy bramkarz – Radek Śniatała

* najlepszy obrońca – Piotrek Filipowski

* najlepszy asystujący – Szymon Kardyni i Kacper Kuciak

* król strzelców – Kacper Kuciak

ORLIK MŁODSZY

* najlepszy bramkarz – Mateusz Dziamski

* najlepszy obrońca – Piotrek Małyszek

* najlepszy asystujący – Filip Boruch i Wojtek Wardal

* król strzelców – Wojtek Wardal

ORLIK STARSZY

* najlepszy bramkarz – Tomek Stelmaszyk

* najlepszy obrońca – Igor Strzelczyk

* najlepszy asystujący – Bartek Jamrożek i Kuba Szturomski

* król strzelców – Damian Arciszewski

DODATKOWO

* najmłodszy walczak – Franek Jeżowski

* najsumienniejszy na treningach – Szczepan Byndas

* najwszechstronniejszy zawodnik – Maks Nasternak

* odkrycie sezonu – Kacper Kuciak

Po części oficjalnej odbyły się mecze piłkarskie. W peirwszym zagrali rodzice orlików kontra rodzice żaków. Po bardzo ładnej grze i sportowej rywalizacji fair play, lepsi okazali się „orliki” wygrywając 2:1. W drugim spotkaniu rodzice orlików zagrali z drużyną orlików i padł remis 2:2. Duże brawa dla młodzieży bo strzelili ładne bramki przy których tata bramkarz (Krzysiek) nie miał szans. W ostatnim meczu rodzice żaków pokonali drużynę żaków 1:0, chociaż żaki w dwóch ostatnich akcjach powinni strzelić dwie bramki, ale pod bramką rodziców zabrakło im zimnej krwi. Cieszy że po raz pierwszy zagrały mamy i to dwie (Marlena i Marta) więc może w przyszłym roku będzie już cała drużyna mam. Warto zaznaczyć że rodzice byli wspierani przez trenerów swoich dzieci Sebastiana i Damiana.

Wydarzenie zakończył wspólny grill, pyszne ciasta upieczone przez mamy (potwierdzam osobiście jak i przede wszystkim trener Mariusz) i rozmowy nie tylko o piłce. Jeszcze raz dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i reprezentowanie barw klubu. Rodzicom dziękujemy za każdą okazaną pomoc w trakcie sezonu jak i przy zakończeniu, oraz za ufundowanie nagród przez mamę Justynę. DZIĘKUJEMY !!!!