Piłkarska sobota. Powołania.

Czeka nas ciekawa sobota. Seniorzy grają na Głuszynie, grupy młodzieżowe wyruszają w teren. Młodzicy zagrają jak zwykle na Promienistej, a Orlicy jadą do Skórzewa.

ORLIK

Orliki (2006) w sobotę 17.10.2015r. jadą na mecz do Skórzewa z liderem naszej grupy Canarinhos II. Spotkanie odbędzie się o godzinie 13:00. Trener Damian wybrał następujący skład:

T.Stelmaszyk, K.Szturomski, M.Nasternak, N.Kruk, I.Strzelczyk, B.Jamrożek, W.Wardal, M.Dziamski, O.Leszczyński.

Rodziców prosimy o informację czy dziecko może jechać i jak dojedzie na mecz, do trenera Damiana (tel. 724 165 916), lub kierownika drużyny Macieja (tel. 605 955 989). Zbiórka przy klubie o godz. 11:30. Wyjazd 11:40.

Adres meczu: Skórzewo na ul. Księdza Stanisława Kozierowskiego 1.

Canarinhos II Skórzewo po pięciu meczach jest liderem i wygrał do tej pory wszystkie spotkania. Chyba jakiś kataklizm może sprawić, że ten zespół nie awnasuje do grupy mistrzowskiej. W pierwszym meczu z tym zespołem przegraliśmy u siebie 0:10. Bardzo trudny rywal, ale marzymy o dobrym wyniku i może jakieś niespodziance.

MŁODZIK

W sobotę 17.10.2015 młodziki (2004) zagrają kolejne mecze w RBJL. Trener Mariusz wybierze skład w piątek na treningu.

Rodziców prosimy o informację czy dziecko może jechać i jak dojedzie na mecz, do trenera Mariusza (tel. 697 723 552), lub kierownika drużyny Marka (tel. 608 363 894). Zbiórka przy klubie o godz. 8:20. Mecze na ul. Promienistej 27a.

Terminarz:

Red Box Suchy Las – Lotnik-1997 Poznań 9.00

Galacticos Poznań – Lotnik-1997 Poznań 10.15

Lotnik-1997 PoznańWarta 05 Poznań 11.05

Red BoxPoznań – Lotnik-1997 Poznań 11.55

Mecze trwają 2x10min.

UWAGA godziny meczy mogą ulec zmianie!!!

Drużyny Red Box bardzo nam pasują. Jak na razie odnieśliśmy nad nimi zwycięstwa i liczymy, że po tej kolejce tak pozostanie. Galacticos to drużyna, która walczy o podium i w pierwszym meczu odniosła pewne zwycięstwo nad nami. Warta 05 to wielka niewiadoma, ponieważ po słabych pierwszych meczach, w poprzedni weekend zagrała wręcz koncerto i pokazała nam jak się gra w piłkę.

Wszystkie grupy zabierają ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

W sobotę 17.10.2015 o godzinie 15:00, seniorzy zagrają u siebie z Zawiszą Dolsk. Rywal po 8 kolejkach zajmuje 4 miejsce w tabeli z 17 punktami. Zawisza po dobrym początku ligi, w ostatniej kolejce dostał jednak zadyszki i przegrał u siebie ze Stellą Luboń (0-1). Warto też zaznaczyć, że jako jedyni urwali punkty liderowi z Jarosławia (1-1) i pokonali na boisku Polonię II Środa Wlkp. (2-0). Bardzo trudny przeciwnik, który będzie chciał zmazać plamę po ostatnim przegranym meczu. Lotnik jest jednak po wyjazdowym zwycięstwie i łatwo skóry nie odda, tym bardziej że kibice czekają na pierwsze punkty na własnym boisku.

Zapraszamy na mecz i wsparcie naszych zawodników na boisku OSiR na ul. Głuszyna.