Pierwszy sparing za nami.

W niedzielę 31. lipca drużyna seniorów rozegrała pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do nowego sezonu. Przeciwnikiem była drużyna Orłów Plewiska, a spotkanie było rozgrywane 3 x 35 minut. Gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia zwłaszcza zgranie w obronie i wyprowadzenie piłki. Pomimo, że mecz zakończył się wynikiem 5-2 (1-1, 3-0, 1-1) zaprezentowaliśmy również słabą skuteczność marnując wiele bardzo dobrych sytuacji. Pocieszające, że w sparingu uczestniczyło 21 zawodników, w tym 6. debiutantów (m.in. Damian Stelmaszyk r. 2001). Wśród 21 zawodników wystąpiło łącznie 9 młodzieżowców. Większość zawodników rozegrał pomiędzy 50, a 70 minut.

Bramki: Łukasz Lekier 31' (po błędzie przeciwnika), 81' (z karnego po faulu na Łukaszu), 90' (asysta Jan Krystek)

Tomasz Kostrzyński 43' (asysta Łukasz Lekier), 68' (asysta Przemysław Strojny)

Bramki stracone: 24 i 72 minuta.