Lotnik jednak w grupie I?!

Sytuacja zmienia się jak w kalejdosopie. Seniorzy Lotnika mieli grać w grupie III w nadchodzącym sezonie, a już dziś są w grupie I Klasy B. Pierwsze spotkanie odbędzie się w ostatni weekend sierpnia. Tydzień wcześniej czekają nas rozgrywki I rundy Pucharu Polski strefy poznańskiej.

Jeszcze pięć dni temu seniorzy Lotnika mieli grać w grupie III Klasy B, ale już zostali przesunięci do grupy I. Zmiany w tabelach jeszcze mogą nastąpić i trzeba czekać na oficjalne ogłoszenie przez WZPN. Natomiast w I rundzie Pucharu Polski strefy poznańskiej zmierzmy się z Jamajka Śrem w meczu wyjazdowym (20 sierpień). Na tą chwilę rywalami Lotnika-1997 w grupie I poznańskiej Klasy B będą:

1999 Łopuchowo (s)
Przemysław Poznań (s)
Wełnianka Kiszkowo
Meblorz Swarzędz
Fara Pelikan Żydowo
KS Szczytniki
GKS Gułtowy
Poznań FC
IKP Olimpia Poznań (b)
Lechita Kłecko (b)
Piast Łubowo (b)
Jadwiżański KS Poznań (b)

Błękitni Owińska (b)

Zawodnicy dopiero rozpoczeli treningi i zagrają trzy sparingi. Liczymy na frekwencję jak i nowe twarze w drużynie. Pierwszy mecz kontrolny Lotnik zagra z Orłami Plewiska na własnym boisku 31 lipca. W związku z planowanym na wiosnę remontem boiska rundę jesienną planujemy w całości zagrać na Głuszynie.

Więcej na Liga i Puchar.