Ligowy raport 26.IX.

Kolejne ligowe mecze za nami. W tej serii tylko seniorzy punktują – pierwsza wygrana w A klasie. Młodzież walczyła dzielnie i też należą im się pochwały.

ORLIK – WZPN POZNAŃ E2 GRUPA VII

A.K.F. Poznań – Lotnik-1997 Poznań 9-5 (5-2)

Bramki: Nikodem 6min i 10min; Kuba 26min; Wojtek 48min; Tomek 49min.

Mimo porażki dobry mecz Orlików, w którym zostawili dużo zdrowia. Rywal lepiej wyszkolony taktycznie. My mamy jeszcze przestoje w grze i robimy błędy, które przeciwnik wykorzystuje. Nie mieliśmy też szczęścia (Maks, Nikodem). Cieszy też gra do ostatniego gwizdka sędziego. Od dwóch spotkań dobrze współpracuje defensywa: Tomek, Bartek, Igor, Wojtek i zmiennicy Maks i Sami (czekamy też na powrót Kacpra). Obrona to bardzo ważna jak nie najważniejsza część zespołu, więc cieszy że tu też są postępy. Widać, że Orlicy wracają po wakacjach na swoje miejsce i teraz trzeba dalej trenować, żeby podnosić umiejętności.

Skład: T.Stelmaszyk, B.Jamrożek, I.Strzelczyk, W.Wardal, R. Figler, M.Nasternak, N.Kruk, S.Zubair, M.Dziamski, M.Jackowski, J.Szturomski, trener: D.Kobierski.

MŁODZIK – RED BOX JUNIOR LIGA

Lotnik-1997 Poznań – Galacticos Poznań 3-8 (1-2)

Bramki: Maks 5min; Damian 11min i 16min.

Dobry mecz, w krórym trochę postraszyliśmy faworyta. Długo utrzymywaliśmy minimalny dystans do rywala, mimo dużego naporu Galacticos. Szkoda tylko ostatnich czterech minut, gdzie straciliśmy 5 bramek.

O meczuhttps://www.facebook.com/FootballPromotion

Zdjęcia z meczu: https://www.facebook.com/FootballPromotion/photos/pcb.950887154983230/950886021650010/?type=3&theater

Lotnik-1997 Poznań – S.P.W.P. Września 1-4 (0-1)

Bramka: Damian 13min.

Obrońca tytułu ponownie był za silny, ale tym razem młodzicy lepiej się zaprezentowali. W drugim naszym meczu tego dnia kapitalna końcówka rywali i seryjnie tracimy bramki. Tak więc chłopaki, koncentracja do końca. Z meczy z faworytami do wygrania ligi pozostał nam jeszcze tylko rewanż z Galacticos. Pozostali przeciwnicy, to drużyny z którymi można o coś powalczyć. Więc głowy do góry Lotnik, wszystko w waszych nogach.

Skład: P.Janczewski, D.Zygmunt, K. Kasprzak, P.Dziamski, N.Kruk, M.Nasternak. Trener: M.Pietrasz.

SENIORZY – A KLASA GRUPA I

K. S. Łopuchowo – Lotnik-1997 Poznań 0-1 (0-1)

Bramka: R. Robakowski 27min.

Nareszcie!!!. Magia nowych strojów w Lotniku nadal działa (pierwszy mecz w strojach VIGOR). Dopiero w 6 kolejce odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w lidze i to w meczu o „6 punktów”, co cieszy. Bramkę strzelamy w pierwszej połowie, po akcji Mariusza z Rafałem. Wypracowaliśmy sobie jeszcze kilka akcji bramkowych, ale bez efektu. Rywal ostatnie 10min. grał w osłabieniu. Gratulacje za zwycięstwo.

Powiązana galeria: