Ligowy raport 19.IX.

Miniął kolejny piłkarski weekend. Nasze drużyny dały nam trochę radości (młodzież) i zobaczyliśmy w ich meczach dużo bramek.

ORLIK – WZPN POZNAŃ E2 GRUPA VII

• Polonia Poznań – Lotnik-1997 Poznań 0-3 vo

Niestety mimo przełożenia meczu, na prośbę rywali, spotkanie w drugim terminie też nie doszło do skutku (rywal nia pojawił się no boisku). Szkoda, że w tych rocznikach, zdażają się takie mecze. Nie oto w tym chodzi. Teraz czakamy za decyzją WZPN.

Skład: T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, S.Zubair, W.Wardal, M.Nasternak, J.Szturomski, M.Jackowski, O.Leszczyński, B.Jamrożek. Trener: M.Pietrasz.

• Las Puszczykowo – Lotnik-1997 Poznań 3-4 (1-2)

Bramki: Nikodem 8 min i 40 min; Maks 18 min i 28 min.

Bardzo ładny i zacięty mecz w wykonaniu obydwu drużyn. Pierwsza połowa to nasza przewaga, momentami rywal nie mógł wyjść z własnej połowy. Druga część już bardziej wyrównana. Na pochwałę zasługuje cała drużyna, od defensywy po atak. Były ładne akcje, dużo walki i ambicji do ostatniego gwizdka sędziego. Można powiedzieć, że orlicy wracają na swoje tory, ale trzeba to potwierdzić w nastepnym meczu.

Skład: T.Stelmaszyk, B.Jamrożek, I.Strzelczyk, W.Wardal, O.Leszczyński, M.Nasternak, N.Kruk, S.Zubair, M.Dziamski, M.Jackowski, J.Szturomski, trener: D.Kobierski.

MŁODZIK – RED BOX JUNIOR LIGA

• Lotnik-1997 Poznań – Warta 04 Poznań 3-12 (1-6)

Bramki: Mateusz, Maks x 2

• Lotnik-1997 Poznań – Warta 04 Poznań 1-11 (1-6)

Bramka: Mateusz

Zdjęcia z meczu: http://wartapoznan2004.futbolowo.pl/gallery/19104

• Lotnik-1997 Poznań – Red Box Suchy Las 2-1 (1-0)

Bramki: Damian x 2

Dwa pierwsze mecze to bardzo trudna przeprawa. Drużyna Warty prezentuje wyraźnie wyższy poziom piłkarski. W trzecim meczu, wywalczyliśmy wreszcie upragnione zwycięstwo i pierwsze punkty. Oby tak dalej.

Skład: P.Janczewski, D.Zygmunt, P.Łucewicz, K.Łukaszewski, P.Dziamski, M.Zacios, M.Nasternak. Trener: M.Pietrasz.

SENIORZY – A KLASA GRUPA I

• Lotnik-1997 Poznań – Lider Swarzędz 3-4 (0-2)

Bramki: M.Pietrasz 59 min, M.Doliński 65 min. 75 min.

Niestety i tym razem ponownie nie udało się wygrać. Warto zaznaczyć, że od 19 min Lotnik grał w dziesięciu. Nadal czekamy na pierwszą wygraną w A klasie. Za nami 1/3 rundy jesiennej. Lotnik z jednym punktem a rywale uciekają.

Powiązana galeria: