Ligowa sobota. Powołania.

Zapraszamy w najbliższą sobotę na boisko OSiR Głuszyna. Zapowiadają się duże piłkarskie emocje. Seniorzy zagrają o 16:00 z Farą Pelikan Żydowo w meczu VII kolejki B klasy. Wcześniej o 11:00 orliki podejmą Huragan Pobiedziska w III lidze okręgowej E1.

Fara Pelikan Żydowo po VI kolejkach w tabeli jest tuż nad nami i zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 7 punktów. Punktował tylko na własnym obiekcie i przegrał wszystkie trzy spotkania wyjazdowe. Ostatnio zremisowali z Wełnianką 3-3. Lotnik w poprzedniej kolejce wysoko pokonał GKS Gułtowy (6-0) i miejmy nadzieje, że teraz pójdzie za ciosem i też zdobędzie 3 punkty. Wygrana pozwoli wyprzedzić Farę Pelikan w tabeli. Z Żydowem mecze były zawsze pełne emocji i walki, więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Graliśmy z nimi ostatnio dwa sezony temu wygrywając na wyjeździe 2-0 i przegrywając u siebie 3-5. Zapraszamy kibiców w sobotę 01.10.2016 godz. 16:00, boisko OSiR Głuszyna.

ORLIK

Orliki natomiast podejmą w meczu V kolejki Huragan Pobiedziska. Rywale dotychczas tak jak my pewnie pokonali Pelikana i doznali porażek z Liderem i Mieszkiem I. Czeka nas ciekawy mecz, a że wynik w tych rocznikach jest sprawą drugoplanową to liczymy na dobrą grę i zabawę, oraz na dużo akcji i bramek. Mamy też cichą nadzieję, że Lotnik strzeli ich więcej. Ta kolejka zakończy pierwszą rundę tej jesieni. Zapraszamy kibiców w sobotę 01.10. 2016 godz. 11:00, boisko OSiR Głuszyna.

Na mecz powołani zostali:

Damian Arciszewski, Kacper Arnt, Rysiek Figler, Bartek Jamrożek, Kasjan Klisz, Nikodem Kruk, Maks Nasternak, Kacper Pigla, Tomek Stelmaszyk, Igor Strzelczyk, Kuba Szturomski, Wojtek Wardal, Sami Zubair.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 10:10.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!