Już w środę liga. Powołania.

Już w środę 11 listopada czekają nas kolejne emocje piłkarskie. Seniorzy wyjadą do Środy Wlkp. na mecz z rezerwami Polonii, a Orlicy pojadą na ostatni ligowy mecz jesienią z Wartą.

ORLIK

Orlicy w środę 11.11.2015r. zagrają w meczu Orlik E2 grupy VII z Wartą Poznań. Spotkanie odbędzie się o godzinie 11:00 na boisku rywala.

Trener Damian wybrał następujący skład:

D.Arciszewski, M.Dziamski, R.Figler, M.Jackowski, B.Jamrożek, N.Kruk, M.Nasternak, T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, K.Szturomski, W.Wardal, S.Zubair.

Rodziców prosimy o informację czy dziecko będzie i jak dojedzie na mecz, do trenera Damiana (724165 916), lub kierownika drużyny Macieja (tel. 605955 989). Zbiórka w klubie o godz. 9:50.

Adres meczu: Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12 lub 21 (orlik).

Wartę Poznań nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdy kibic wie, co to za klub i co prezentuje. Drużyny młodzieżowe co roku na wiosnę grają z powodzeniem w grupach mistrzowskich. Tym razem się to nie udało, ponieważ lepszy od nich okazał się Canarinhos II. Dla Warciarzy będzie to jednak ważny mecz, ponieważ walczą z AKF (gra w tej kolejce z Canarinhos II) o drugą pozycję. Muszą nas pokonać i liczyć na przegraną AKF z mistrzem naszej grupy ze Skórzewa. My jesteśmy niezagrożeni i zajmniemy 4 miejsce, lecz na mecz z takim zespołem nie trzeba nikogo dodatkowo mobilizować. W pierwszym meczu z Lotnikiem, Warta pewnie wygrała na Głuszynie 10-1. Jednak my liczymy, że tym razem pokażemy się z lepszej strony i trochę napsujemy krwi rywalom, tym bardziej że lepiej gramy na wyjazdach.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

Seniorzy natomiast w spotkaniu A klasy grupy I, także w środę 11.11.2015 o godzinie 14:00 na wyjeździe zagrają z Polonią II Środa Wielkopolska. Rywal po 11 kolejkach z 10 punktami zajmuje 11 miejsce w tabeli. Najbliższy przeciwnik to drużyna rezerw, grającej w III lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej Polonii. Polonia II w ligach WZPN gra od 2008 roku. Przez dwa sezony co roku awansowała, aż do klasy okręgowej, ale tam była tylko jeden sezon. W A klasie nieprzerwanie gra od 2011 roku zajmując czołowe pozycje na koniec sezonu. W obecnym miała bardzo dobry początek z trzema wysokimi wygranymi, ale później została jednak w tych meczach ukarana walkowerami. Po tych perypetiach trochę przyhamowała i nawet w trzech ostatnich spotkaniach (Phytopharm, Orkan, Stella) doznała porażek. Na pewno będzie chciała szybko zakończyć tą złą passę i oby to nie był już Lotnik, który chciałby jeszcze przed końcem I rundy opuścić ostatnie miejsce w tabeli.