Autor:

WALKA

Utworzono:

21.08.2016

Już na samym początku spotkania mogliśmy objąć prowadzenie, ale akcja szybko przeniosła się na drugą połowę boiska, w efekcie GKS Gultowy aż czterokrotnie podchodził do rzutów różnych. W zasadzie to były ostatnie akcje naszych rywali w tej połowie. Festiwal strzelecki rozpoczął kapitan zespołu Maciej Markiewicz, ostatecznie kompletując hattricka już do przerwy. Swoje 2 trafienia dorzucił Maciej Szymański, a po bramce skompletowali Marcin Stoiński i Mateusz Kapciak. 7-0 po pierwszej połowie, doskonały wynik który rozbudził nasze apetyty na drugą część spotkania. Po zmianie stron szybko zdobyliśmy dwie bramki, grając w osłabieniu, boisko z powodu kontuzji musiał bowiem opuścić Maciej Szymański. Zmieniający go Adam Rewers wpisał się na listę strzelców, a Gultowy odpowiedzialy jednym trafieniem pod koniec meczu.

Walka Kostrzyn - GKS Gułtowy 10:1 (7:0) Bramki: Maciej Markiewicz 7' 14' 35', Maciej Szymański 11' 15', Marcin Stoiński 19' 49' 51', Mateusz Kapciak 30', Adam Rewers 64' Skład: Ł.Szał - Pluciński, Nadolny, Walkowiak (23. Rusek), Lisiak - Adamski - Jankowski, Kapciak, Stoiński (66. Mrozek) - Markiewicz (66. P.Szał), Szymański (53. Rewers) (http://walkakostrzyn.futbolowo.pl)