Nowy trener seniorów.

Jednak to Dariusz Gajowiecki poprowadzi drużynę seniorów w rozgrywkach klasy B. Zastąpił na tym stanowisku Dariusza Kamińskigo, który odszedł do drużyny z klasy okręgowej.

Trener Gajowiecki rozpoczął pracę w klubie 1 lipca, co było również początkiem przygotowań drużyny seniorów do sezonu. Przeprowadził już trzy treningi, podczas których mógł zapoznać się z zawodnikami i ich umiejętnościami. Przybliżając pokrótce osobę trenera, można nadmienić, że jego kariera piłkarska wiodła m.in. przez Huragan Pobiedziska, GKS Dopiewo, Nielbę Wągrowiec czy Wartę Śrem wtedy jeszcze III-ligową drużynę. Jako trener, od kilku lat szkoli drużyny młodzieżowe AP Błękitni Owińska, a przez ostatnie 2 lata prowadził seniorów IKP Olimpii Poznań, z którymi awansował z klasy B do klasy okręgowej.

Zadaniem trenera jest przede wszystkim odbudowa reaktywującej się po roku drużyny. Najbliższy okres pokaże co potrafi budowana drużyna, a pierwszy sprawdzian już w najbliższą sobotę w wyjazdowym sparingu z Maratończykiem Brzeźno.

Trenerze witamy w Klubie. Życzymy wielu sukcesów i wytrwałości.