Ligowy raport 07.X.

Orliki starsze po dwóch meczach posuchy wygrywają i to po dobrym występie. Ich młodsi koledzy nadal nie mogą zapunktować, ale wierzymy że ten moment nastąpi już w kolejnym spotkaniu. Mecz młodzików przełożony na środę.

ORLIK STARSZY – WZPN – III LIGA OKREGOWA ORLIK E1 GRUPA X

07 października 2017 – 6 kolejka; godz.10:20

Lotnik-1997 Poznań – Stoper Poznań 7-4 (2-2)

bramki: Marcin 3’27’29’; Michał 21’; Filip B. 40’; Filip W. 41’ Kacper K. 47’ – Antek 14’18’; Szymon 36’; Mateusz 48’.

Dobry występ naszej drużyny. Można powiedzieć, że wrócili do poziomu z początku sezonu. Po dwóch słabszych meczach, tym razem pokazali więcej ochoty, ambicji i to wystarczyło na pokonanie rywala. Na nowej pozycji dobrze zagrał Kuba, który w bramce musiał zastąpić nieobecnych Mateusza i Piotrka. Brawa należą się także Marcinowi, który ustrzelił 2 hatricka w tym sezonie. Jednak bez wsparcia kolegów z drużyny nie byłoby tego sukcesu i wygranej. Pochwały należą się również młodszym kolegom Filipowi, Kacprowi K. i Mateuszowi, którzy nie byli tylkom wsparciem, ale i można śmiało powiedzieć wzmocnieniem dla drużyny. Warto zaznaczyć że zdobyliśmy 8 bramek w tym spotkaniu, ponieważ prawidłowo zdobytej bramki Kacpra K. sędzia nie uznał (przyznał rację po meczu). Chodziło o wprowadenie piłki z autu i zdobycie gola po drugim dotknięciu piłki. Na koniec gratulacje dla całej drużyny i brawa za akcje, interwencje i poświęcenie, i oby tak lub lepiej nasi grali już do końca rundy i dłużej.

Lotnik-1997: Jakub Boruch - Filip Boruch, Michał Jackowski, Mateusz Jung, Kacper Kuciak, Dawid Małecki, Marcin Nowak, Kacper Pigla, Filip Walentowicz, trener: Mariusz Pietrasz.

Grano 2x25 minut.

Pozostałe wyniki:

Lider Swarzędz – Wiara Lecha Poznań 6:2

Karolinka Koziegłowy – Piast Kobylnica 1:6

ORLIK MŁODSZY– RED BOX JUNIOR LIGA

07 października 2017 – 4 kolejka; godz.10:10

RM Team – Lotnik-1997 Poznań 3-0 (1-0)

bramki: Nieznani 9’14’16’.

Szkoda meczu. Przy pełnym składzie można było pokusić się wreszcie o zwycięstwo, którego chłopakom brakuje. Pechowo starcona bramka trochę podłamała zawodników i ciężko im było ruszyć do odrobienia strat. Brawa jednak za walkę i ambicję do końca spotkania.

07 października 2017 – 4 kolejka; godz. 10:50

Lotnik-1997 Poznań – SPWP II Września 1-6 (0-3)

bramki: Piotrek 12’ – Nieznani 3’4’6’11’14’18’.

Rywal już z wyższej półki. Drużyny z Wrześni na Red Boxie zawsze walczą o najwyższe cele. Przeciwnicy przewyższali nas technicznie i pod koniec spotkania kondycyjnie. Cieszy ładna bramka z dystansu Piotrka.

Lotnik-1997: Radek Śniatała – Piotrek Filipowski, Franek Jeżowski, Szymon Kardyni, Kuba Kuzak, Filip Pozorski, Filip Szeszuła, trener: Damian Kobierski.

Grano 2x10 minut.

Pozostałe wyniki: