Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
3:0
Akademia Bambinis Trzcianka
Kania Gostyń
2:1
Unia Swarzędz
Sparta II Oborniki
1:3
KS Canarinhos Skórzewo
UKS Śrem
1:3
AP Reissa Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
2:2
UKS Śrem
AP Reissa Poznań
1:0
Sparta II Oborniki
KS Canarinhos Skórzewo
1:2
Kania Gostyń
Akademia Bambinis Trzcianka
1:0
Unia Swarzędz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
1:0
AP Reissa Poznań
Sparta II Oborniki
1:2
Lider Swarzędz
UKS Śrem
8:1
Akademia Bambinis Trzcianka
Unia Swarzędz
- : -
KS Canarinhos Skórzewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
2:2
Kania Gostyń
Akademia Bambinis Trzcianka
1:1
KS Canarinhos Skórzewo
UKS Śrem
4:2
Sparta II Oborniki
AP Reissa Poznań
10:2
Unia Swarzędz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
3:1
Unia Swarzędz
KS Canarinhos Skórzewo
1:0
AP Reissa Poznań
Sparta II Oborniki
2:2
Akademia Bambinis Trzcianka
Kania Gostyń
0:2
UKS Śrem
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
1:0
KS Canarinhos Skórzewo
Akademia Bambinis Trzcianka
0:5
AP Reissa Poznań
Sparta II Oborniki
1:0
Kania Gostyń
UKS Śrem
6:1
Unia Swarzędz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
- : -
Sparta II Oborniki
KS Canarinhos Skórzewo
- : -
UKS Śrem
Kania Gostyń
- : -
Akademia Bambinis Trzcianka
AP Reissa Poznań
- : -
Lider Swarzędz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
- : -
Kania Gostyń
KS Canarinhos Skórzewo
- : -
Sparta II Oborniki
AP Reissa Poznań
- : -
UKS Śrem
Akademia Bambinis Trzcianka
- : -
Lider Swarzędz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
- : -
Akademia Bambinis Trzcianka
Kania Gostyń
- : -
KS Canarinhos Skórzewo
UKS Śrem
- : -
Lider Swarzędz
Sparta II Oborniki
- : -
AP Reissa Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Canarinhos Skórzewo
- : -
Unia Swarzędz
Lider Swarzędz
- : -
Sparta II Oborniki
AP Reissa Poznań
- : -
Kania Gostyń
Akademia Bambinis Trzcianka
- : -
UKS Śrem
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
- : -
AP Reissa Poznań
KS Canarinhos Skórzewo
- : -
Akademia Bambinis Trzcianka
Kania Gostyń
- : -
Lider Swarzędz
Sparta II Oborniki
- : -
UKS Śrem
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
- : -
Unia Swarzędz
AP Reissa Poznań
- : -
KS Canarinhos Skórzewo
Akademia Bambinis Trzcianka
- : -
Sparta II Oborniki
UKS Śrem
- : -
Kania Gostyń
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
- : -
UKS Śrem
KS Canarinhos Skórzewo
- : -
Lider Swarzędz
Kania Gostyń
- : -
Sparta II Oborniki
AP Reissa Poznań
- : -
Akademia Bambinis Trzcianka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Oborniki
- : -
Unia Swarzędz
Akademia Bambinis Trzcianka
- : -
Kania Gostyń
Lider Swarzędz
- : -
AP Reissa Poznań
UKS Śrem
- : -
KS Canarinhos Skórzewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości