zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS I Śrem
5:0
Błękitni Owińska
Warta Poznań
2:2
SPN Szamotuły
Mieszko Gniezno
3:1
AP REISSA III POZNAŃ
Polonia Środa Wielkopolska
16:0
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
1:1
Warta Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
2:3
UKS I Śrem
SPN Szamotuły
0:0
Mieszko Gniezno
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:9
AP REISSA III POZNAŃ
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS I Śrem
9:0
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
AP REISSA III POZNAŃ
0:0
SPN Szamotuły
Warta Poznań
1:2
Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno
1:3
Błękitni Owińska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS I Śrem
5:0
Warta Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
3:1
Mieszko Gniezno
Błękitni Owińska
0:3
AP REISSA III POZNAŃ
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:5
SPN Szamotuły
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS I Śrem
9:0
Mieszko Gniezno
AP REISSA III POZNAŃ
4:1
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
4:0
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
SPN Szamotuły
1:2
Błękitni Owińska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
0:2
Mieszko Gniezno
Polonia Środa Wielkopolska
3:2
SPN Szamotuły
UKS I Śrem
3:1
AP REISSA III POZNAŃ
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
1:8
Błękitni Owińska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
5:2
Warta Poznań
Mieszko Gniezno
9:0
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Błękitni Owińska
0:2
Polonia Środa Wielkopolska
SPN Szamotuły
0:4
UKS I Śrem
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
2:0
Mieszko Gniezno
Błękitni Owińska
0:2
UKS I Śrem
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
2:7
Polonia Środa Wielkopolska
SPN Szamotuły
2:4
Warta Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS I Śrem
5:1
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
0:2
Błękitni Owińska
AP REISSA III POZNAŃ
4:0
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Mieszko Gniezno
5:2
SPN Szamotuły
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
5:1
Warta Poznań
Błękitni Owińska
1:1
Mieszko Gniezno
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
1:9
UKS I Śrem
SPN Szamotuły
0:1
AP REISSA III POZNAŃ
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
1:3
Polonia Środa Wielkopolska
AP REISSA III POZNAŃ
1:0
Błękitni Owińska
Warta Poznań
0:5
UKS I Śrem
SPN Szamotuły
5:1
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
4:6
UKS I Śrem
Błękitni Owińska
0:3
SPN Szamotuły
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
AP REISSA III POZNAŃ
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
3:0
Warta Poznań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
6:5
UKS I Śrem
Błękitni Owińska
4:2
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Mieszko Gniezno
1:0
Warta Poznań
SPN Szamotuły
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
3:1
AP REISSA III POZNAŃ
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
- : -
Mieszko Gniezno
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Błękitni Owińska
UKS I Śrem
4:0
SPN Szamotuły
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości