Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Lechita Kłecko
Pauza
WKS Owieczki
1:1
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Rapid Imielenko
7:0
Wełenka Dębnica
Mieleszyn
9:3
Uzarzewo
Kołata
2:1
Orkan Wierzyce
FC Karłowice
2:1
Pobiedziki
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
2:2
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Owieczki
Pauza
Pobiedziki
0:3
Kołata
Mieleszyn
3:0
GKS Lechita Kłecko
Wełenka Dębnica
1:6
Uzarzewo
FC Karłowice
5:3
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
4:5
Orkan Wierzyce
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
0:3
Rapid Imielenko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Karłowice
Pauza
Kołata
1:0
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
WKS Owieczki
3:1
Mieleszyn
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
4:0
Pobiedziki
Wełenka Dębnica
0:3
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
Rapid Imielenko
1:0
Orkan Wierzyce
Uzarzewo
3:0
GKS Lechita Kłecko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kołata
Pauza
Orkan Wierzyce
5:1
Wełenka Dębnica
Pobiedziki
1:6
Rapid Imielenko
WKS Owieczki
3:0
GKS Lechita Kłecko
Mieleszyn
4:0
FC Karłowice
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
0:5
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
0:5
Uzarzewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Lechita Kłecko
0:3
FC Karłowice
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
Pauza
WKS Owieczki
1:2
Uzarzewo
Rapid Imielenko
3:4
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kołata
5:3
Mieleszyn
Wełenka Dębnica
0:3
Pobiedziki
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
2:4
Orkan Wierzyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Imielenko
Pauza
Orkan Wierzyce
1:2
Uzarzewo
Pobiedziki
2:1
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
WKS Owieczki
4:2
FC Karłowice
Mieleszyn
6:2
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
Kołata
3:0
GKS Lechita Kłecko
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
10:0
Wełenka Dębnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełenka Dębnica
Pauza
Orkan Wierzyce
5:1
Pobiedziki
Rapid Imielenko
2:7
Mieleszyn
Kołata
3:3
WKS Owieczki
FC Karłowice
1:0
Uzarzewo
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
3:0
GKS Lechita Kłecko
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
0:2
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
Pauza
Pobiedziki
2:3
Uzarzewo
WKS Owieczki
3:0
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
Mieleszyn
3:0
Wełenka Dębnica
Kołata
3:0
FC Karłowice
GKS Lechita Kłecko
0:3
Rapid Imielenko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości