Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
20:0
KS Canarinhos Skórzewo
Suchary Suchy Las
6:3
Sokół Pniewy
UKS AP Reissa Poznań
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
Poznaniak Aurea Poznań
6:3
Warta II Poznań
AS Orlik Kaźmierz
6:3
Warta Śrem
Lech Poznań
5:2
UKS Śrem
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Canarinhos Skórzewo
4:1
UKS Śrem
AS Orlik Kaźmierz
0:3
Poznaniak Aurea Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
3:2
Suchary Suchy Las
Warta Śrem
3:6
Sokół Pniewy
Warta II Poznań
5:17
Warta Poznań
Lech Poznań
0:12
UKS AP Reissa Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS AP Reissa Poznań
10:2
KS Canarinhos Skórzewo
Sokół Pniewy
3:7
Polonia Środa Wielkopolska
Poznaniak Aurea Poznań
7:3
Warta Śrem
UKS Śrem
4:6
Warta II Poznań
Warta Poznań
16:1
AS Orlik Kaźmierz
Suchary Suchy Las
1:4
Lech Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Śrem
0:14
Polonia Środa Wielkopolska
Warta II Poznań
2:5
UKS AP Reissa Poznań
AS Orlik Kaźmierz
2:6
UKS Śrem
Poznaniak Aurea Poznań
3:7
Warta Poznań
Lech Poznań
7:1
Sokół Pniewy
KS Canarinhos Skórzewo
2:7
Suchary Suchy Las
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
6:4
Warta II Poznań
Sokół Pniewy
3:4
KS Canarinhos Skórzewo
Polonia Środa Wielkopolska
4:4
Lech Poznań
UKS Śrem
4:1
Poznaniak Aurea Poznań
Warta Poznań
24:0
Warta Śrem
UKS AP Reissa Poznań
8:2
AS Orlik Kaźmierz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Śrem
2:22
Lech Poznań
Warta Poznań
9:1
UKS Śrem
Warta II Poznań
7:6
Sokół Pniewy
Poznaniak Aurea Poznań
0:9
UKS AP Reissa Poznań
AS Orlik Kaźmierz
5:5
Suchary Suchy Las
KS Canarinhos Skórzewo
4:4
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
5:0
AS Orlik Kaźmierz
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
Warta II Poznań
UKS Śrem
9:3
Warta Śrem
Lech Poznań
2:0
KS Canarinhos Skórzewo
Suchary Suchy Las
6:2
Poznaniak Aurea Poznań
UKS AP Reissa Poznań
6:3
Warta Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Śrem
2:7
KS Canarinhos Skórzewo
Warta Poznań
20:1
Suchary Suchy Las
UKS Śrem
3:10
UKS AP Reissa Poznań
Poznaniak Aurea Poznań
5:0
Sokół Pniewy
AS Orlik Kaźmierz
4:4
Polonia Środa Wielkopolska
Lech Poznań
11:1
Warta II Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
2:7
Warta Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
3:0
Poznaniak Aurea Poznań
UKS AP Reissa Poznań
14:0
Warta Śrem
KS Canarinhos Skórzewo
3:2
Warta II Poznań
Suchary Suchy Las
4:4
UKS Śrem
Lech Poznań
5:1
AS Orlik Kaźmierz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Poznaniak Aurea Poznań
0:7
Lech Poznań
Warta Śrem
2:11
Warta II Poznań
UKS AP Reissa Poznań
14:1
Suchary Suchy Las
UKS Śrem
6:4
Sokół Pniewy
Warta Poznań
9:2
Polonia Środa Wielkopolska
AS Orlik Kaźmierz
6:4
KS Canarinhos Skórzewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
12:3
Warta Śrem
Sokół Pniewy
0:17
UKS AP Reissa Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
7:3
UKS Śrem
KS Canarinhos Skórzewo
1:1
Poznaniak Aurea Poznań
Warta II Poznań
2:1
AS Orlik Kaźmierz
Lech Poznań
3:2
Warta Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości