Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Owieczki
5:1
Fara Pelikan Żydowo
Odlew Poznań
1:2
KS Uchorowo
Maratończyk Brzeźno
3:0
Lider Szczytniki Czerniejewskie
Wełnianka Kiszkowo
0:3
GKS Gułtowy
Lotnik-1997 Poznań
2:2
LKS Kicin
Jadwiżański KS Poznań
1:4
UKS Śrem
KS Strzeszyn Poznań
1:2
Orły Plewiska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fara Pelikan Żydowo
3:0
LKS Kicin
UKS Śrem
4:2
Orły Plewiska
WKS Owieczki
6:1
Wełnianka Kiszkowo
Lider Szczytniki Czerniejewskie
1:2
Lotnik-1997 Poznań
GKS Gułtowy
6:1
Jadwiżański KS Poznań
KS Uchorowo
1:2
Maratończyk Brzeźno
KS Strzeszyn Poznań
0:3
Odlew Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Maratończyk Brzeźno
8:1
KS Strzeszyn Poznań
LKS Kicin
1:5
Lider Szczytniki Czerniejewskie
Orły Plewiska
1:1
GKS Gułtowy
Jadwiżański KS Poznań
1:8
WKS Owieczki
Lotnik-1997 Poznań
4:0
KS Uchorowo
Odlew Poznań
0:4
UKS Śrem
Wełnianka Kiszkowo
3:3
Fara Pelikan Żydowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Owieczki
2:1
Orły Plewiska
Fara Pelikan Żydowo
1:3
Lider Szczytniki Czerniejewskie
GKS Gułtowy
3:0
Odlew Poznań
KS Uchorowo
4:1
LKS Kicin
Lotnik-1997 Poznań
5:0
KS Strzeszyn Poznań
UKS Śrem
0:1
Maratończyk Brzeźno
Wełnianka Kiszkowo
1:0
Jadwiżański KS Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
4:2
KS Strzeszyn Poznań
Lotnik-1997 Poznań
0:1
UKS Śrem
Lider Szczytniki Czerniejewskie
1:3
KS Uchorowo
Orły Plewiska
3:3
Wełnianka Kiszkowo
Jadwiżański KS Poznań
0:8
Fara Pelikan Żydowo
Odlew Poznań
2:2
WKS Owieczki
Maratończyk Brzeźno
3:1
GKS Gułtowy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Owieczki
1:2
Maratończyk Brzeźno
Fara Pelikan Żydowo
0:2
KS Uchorowo
Wełnianka Kiszkowo
3:0
Odlew Poznań
GKS Gułtowy
2:1
Lotnik-1997 Poznań
UKS Śrem
5:1
LKS Kicin
KS Strzeszyn Poznań
0:1
Lider Szczytniki Czerniejewskie
Jadwiżański KS Poznań
1:4
Orły Plewiska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
0:3
GKS Gułtowy
Lotnik-1997 Poznań
0:1
WKS Owieczki
Lider Szczytniki Czerniejewskie
1:4
UKS Śrem
Odlew Poznań
9:2
Jadwiżański KS Poznań
Orły Plewiska
0:1
Fara Pelikan Żydowo
Maratończyk Brzeźno
3:0
Wełnianka Kiszkowo
KS Uchorowo
1:0
KS Strzeszyn Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Fara Pelikan Żydowo
2:0
KS Strzeszyn Poznań
WKS Owieczki
6:0
LKS Kicin
Wełnianka Kiszkowo
1:1
Lotnik-1997 Poznań
UKS Śrem
2:1
KS Uchorowo
Orły Plewiska
2:1
Odlew Poznań
GKS Gułtowy
0:1
Lider Szczytniki Czerniejewskie
Jadwiżański KS Poznań
2:9
Maratończyk Brzeźno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik-1997 Poznań
3:0
Jadwiżański KS Poznań
Lider Szczytniki Czerniejewskie
2:5
WKS Owieczki
Odlew Poznań
0:3
Fara Pelikan Żydowo
Maratończyk Brzeźno
8:2
Orły Plewiska
LKS Kicin
3:0
Wełnianka Kiszkowo
KS Uchorowo
2:0
GKS Gułtowy
KS Strzeszyn Poznań
0:7
UKS Śrem
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadwiżański KS Poznań
3:14
LKS Kicin
Fara Pelikan Żydowo
1:4
UKS Śrem
Odlew Poznań
0:4
Maratończyk Brzeźno
WKS Owieczki
7:1
KS Uchorowo
Wełnianka Kiszkowo
0:0
Lider Szczytniki Czerniejewskie
Orły Plewiska
1:1
Lotnik-1997 Poznań
GKS Gułtowy
4:1
KS Strzeszyn Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik-1997 Poznań
4:1
Odlew Poznań
Lider Szczytniki Czerniejewskie
3:0*
Jadwiżański KS Poznań
Maratończyk Brzeźno
3:0
Fara Pelikan Żydowo
KS Uchorowo
2:4
Wełnianka Kiszkowo
KS Strzeszyn Poznań
2:5
WKS Owieczki
LKS Kicin
6:1
Orły Plewiska
UKS Śrem
0:0
GKS Gułtowy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Fara Pelikan Żydowo
3:2
GKS Gułtowy
Jadwiżański KS Poznań
0:3*
KS Uchorowo
Odlew Poznań
3:5
LKS Kicin
Orły Plewiska
2:2
Lider Szczytniki Czerniejewskie
WKS Owieczki
1:5
UKS Śrem
Maratończyk Brzeźno
3:2
Lotnik-1997 Poznań
Wełnianka Kiszkowo
3:1
KS Strzeszyn Poznań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Śrem
8:0
Wełnianka Kiszkowo
Lotnik-1997 Poznań
2:3
Fara Pelikan Żydowo
LKS Kicin
0:8
Maratończyk Brzeźno
Lider Szczytniki Czerniejewskie
2:1
Odlew Poznań
GKS Gułtowy
5:1
WKS Owieczki
KS Uchorowo
1:2
Orły Plewiska
KS Strzeszyn Poznań
5:0
Jadwiżański KS Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości