Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Owieczki
5:1
Fara Pelikan Żydowo
Odlew Poznań
1:2
KS Uchorowo
Maratończyk Brzeźno
3:0
Lider Szczytniki Czerniejewskie
Wełnianka Kiszkowo
0:3
GKS Gułtowy
Lotnik-1997 Poznań
2:2
LKS Kicin
Jadwiżański KS Poznań
1:4
UKS Śrem
KS Strzeszyn
1:2
Orły Plewiska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fara Pelikan Żydowo
3:0
LKS Kicin
UKS Śrem
4:2
Orły Plewiska
WKS Owieczki
6:1
Wełnianka Kiszkowo
Lider Szczytniki Czerniejewskie
1:2
Lotnik-1997 Poznań
GKS Gułtowy
6:1
Jadwiżański KS Poznań
KS Uchorowo
1:2
Maratończyk Brzeźno
KS Strzeszyn
0:3
Odlew Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Maratończyk Brzeźno
8:1
KS Strzeszyn
LKS Kicin
1:5
Lider Szczytniki Czerniejewskie
Orły Plewiska
1:1
GKS Gułtowy
Jadwiżański KS Poznań
1:8
WKS Owieczki
Lotnik-1997 Poznań
4:0
KS Uchorowo
Odlew Poznań
0:4
UKS Śrem
Wełnianka Kiszkowo
3:3
Fara Pelikan Żydowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Owieczki
2:1
Orły Plewiska
Fara Pelikan Żydowo
1:3
Lider Szczytniki Czerniejewskie
GKS Gułtowy
3:0
Odlew Poznań
KS Uchorowo
4:1
LKS Kicin
Lotnik-1997 Poznań
5:0
KS Strzeszyn
UKS Śrem
0:1
Maratończyk Brzeźno
Wełnianka Kiszkowo
- : -
Jadwiżański KS Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
4:2
KS Strzeszyn
Lotnik-1997 Poznań
0:1
UKS Śrem
Lider Szczytniki Czerniejewskie
1:3
KS Uchorowo
Orły Plewiska
3:3
Wełnianka Kiszkowo
Jadwiżański KS Poznań
0:8
Fara Pelikan Żydowo
Odlew Poznań
2:2
WKS Owieczki
Maratończyk Brzeźno
3:1
GKS Gułtowy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Owieczki
1:2
Maratończyk Brzeźno
Fara Pelikan Żydowo
0:2
KS Uchorowo
Wełnianka Kiszkowo
3:0
Odlew Poznań
GKS Gułtowy
2:1
Lotnik-1997 Poznań
UKS Śrem
5:1
LKS Kicin
KS Strzeszyn
0:1
Lider Szczytniki Czerniejewskie
Jadwiżański KS Poznań
1:4
Orły Plewiska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Plewiska
- : -
Fara Pelikan Żydowo
Lotnik-1997 Poznań
- : -
WKS Owieczki
Lider Szczytniki Czerniejewskie
- : -
UKS Śrem
Odlew Poznań
- : -
Jadwiżański KS Poznań
Maratończyk Brzeźno
- : -
Wełnianka Kiszkowo
LKS Kicin
- : -
GKS Gułtowy
KS Uchorowo
- : -
KS Strzeszyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Owieczki
- : -
LKS Kicin
Orły Plewiska
- : -
Odlew Poznań
Fara Pelikan Żydowo
- : -
KS Strzeszyn
Wełnianka Kiszkowo
- : -
Lotnik-1997 Poznań
UKS Śrem
- : -
KS Uchorowo
GKS Gułtowy
- : -
Lider Szczytniki Czerniejewskie
Jadwiżański KS Poznań
- : -
Maratończyk Brzeźno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik-1997 Poznań
- : -
Jadwiżański KS Poznań
Lider Szczytniki Czerniejewskie
- : -
WKS Owieczki
Odlew Poznań
- : -
Fara Pelikan Żydowo
Maratończyk Brzeźno
- : -
Orły Plewiska
LKS Kicin
- : -
Wełnianka Kiszkowo
KS Uchorowo
- : -
GKS Gułtowy
KS Strzeszyn
- : -
UKS Śrem
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadwiżański KS Poznań
- : -
LKS Kicin
WKS Owieczki
- : -
KS Uchorowo
Orły Plewiska
- : -
Lotnik-1997 Poznań
Fara Pelikan Żydowo
- : -
UKS Śrem
Odlew Poznań
- : -
Maratończyk Brzeźno
Wełnianka Kiszkowo
- : -
Lider Szczytniki Czerniejewskie
GKS Gułtowy
- : -
KS Strzeszyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Śrem
- : -
GKS Gułtowy
LKS Kicin
- : -
Orły Plewiska
Lotnik-1997 Poznań
- : -
Odlew Poznań
Lider Szczytniki Czerniejewskie
- : -
Jadwiżański KS Poznań
Maratończyk Brzeźno
- : -
Fara Pelikan Żydowo
KS Strzeszyn
- : -
WKS Owieczki
KS Uchorowo
- : -
Wełnianka Kiszkowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadwiżański KS Poznań
- : -
KS Uchorowo
WKS Owieczki
- : -
UKS Śrem
Orły Plewiska
- : -
Lider Szczytniki Czerniejewskie
Fara Pelikan Żydowo
- : -
GKS Gułtowy
Odlew Poznań
- : -
LKS Kicin
Maratończyk Brzeźno
- : -
Lotnik-1997 Poznań
Wełnianka Kiszkowo
- : -
KS Strzeszyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Śrem
- : -
Wełnianka Kiszkowo
Lotnik-1997 Poznań
- : -
Fara Pelikan Żydowo
Lider Szczytniki Czerniejewskie
- : -
Odlew Poznań
LKS Kicin
- : -
Maratończyk Brzeźno
KS Strzeszyn
- : -
Jadwiżański KS Poznań
GKS Gułtowy
- : -
WKS Owieczki
KS Uchorowo
- : -
Orły Plewiska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości