zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
3:0
Lider Swarzędz
Maratończyk Brzeźno
2:1
Czarni Czerniejewo
Zawisza Dolsk
3:0
Clescevia Kleszczewo
Przemysław Poznań
0:2
Jurand Koziegłowy
Phytopharm Klęka
3:1
Lotnik-1997 Poznań
Orkan Jarosławiec
5:0
Stella Luboń
Polonia II Środa Wielkopolska
0:3*
KS Łopuchowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łopuchowo
3:4
Pogoń Książ Wielkopolski
Lotnik-1997 Poznań
2:5
Orkan Jarosławiec
Czarni Czerniejewo
4:0
Przemysław Poznań
Zawisza Dolsk
2:1
Maratończyk Brzeźno
Jurand Koziegłowy
3:0*
Polonia II Środa Wielkopolska
Lider Swarzędz
0:4
Phytopharm Klęka
Clescevia Kleszczewo
5:1
Stella Luboń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
2:4
Jurand Koziegłowy
Orkan Jarosławiec
5:0
Lider Swarzędz
Przemysław Poznań
0:1
Zawisza Dolsk
Phytopharm Klęka
6:0
KS Łopuchowo
Polonia II Środa Wielkopolska
0:3*
Czarni Czerniejewo
Maratończyk Brzeźno
3:5
Clescevia Kleszczewo
Stella Luboń
2:2
Lotnik-1997 Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
2:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Zawisza Dolsk
2:0
Polonia II Środa Wielkopolska
Jurand Koziegłowy
2:1
Phytopharm Klęka
KS Łopuchowo
1:7
Orkan Jarosławiec
Lider Swarzędz
0:3*
Stella Luboń
Clescevia Kleszczewo
5:2
Lotnik-1997 Poznań
Maratończyk Brzeźno
6:0
Przemysław Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
1:1
Zawisza Dolsk
Orkan Jarosławiec
4:0
Jurand Koziegłowy
Phytopharm Klęka
0:0
Czarni Czerniejewo
Stella Luboń
2:4
KS Łopuchowo
Lotnik-1997 Poznań
3:4
Lider Swarzędz
Przemysław Poznań
2:3
Clescevia Kleszczewo
Polonia II Środa Wielkopolska
3:2
Maratończyk Brzeźno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Maratończyk Brzeźno
2:1
Pogoń Książ Wielkopolski
Przemysław Poznań
4:9
Polonia II Środa Wielkopolska
Czarni Czerniejewo
1:5
Orkan Jarosławiec
Zawisza Dolsk
2:0
Phytopharm Klęka
Jurand Koziegłowy
1:0
Stella Luboń
KS Łopuchowo
0:1
Lotnik-1997 Poznań
Clescevia Kleszczewo
6:0
Lider Swarzędz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
5:1
Przemysław Poznań
Orkan Jarosławiec
1:1
Zawisza Dolsk
Phytopharm Klęka
3:1
Maratończyk Brzeźno
Stella Luboń
1:1
Czarni Czerniejewo
Lider Swarzędz
2:4
KS Łopuchowo
Lotnik-1997 Poznań
0:3
Jurand Koziegłowy
Polonia II Środa Wielkopolska
1:1
Clescevia Kleszczewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Maratończyk Brzeźno
3:4
Orkan Jarosławiec
Przemysław Poznań
3:1
Phytopharm Klęka
Zawisza Dolsk
0:1
Stella Luboń
Jurand Koziegłowy
0:1
Lider Swarzędz
Polonia II Środa Wielkopolska
5:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Czarni Czerniejewo
2:3
Lotnik-1997 Poznań
Clescevia Kleszczewo
1:0
KS Łopuchowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
1:0
Przemysław Poznań
Phytopharm Klęka
3:2
Polonia II Środa Wielkopolska
KS Łopuchowo
2:2
Jurand Koziegłowy
Stella Luboń
2:1
Maratończyk Brzeźno
Lider Swarzędz
2:1
Czarni Czerniejewo
Pogoń Książ Wielkopolski
3:0
Clescevia Kleszczewo
Lotnik-1997 Poznań
1:2
Zawisza Dolsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
0:3*
Phytopharm Klęka
Przemysław Poznań
3:2
Stella Luboń
Czarni Czerniejewo
4:3
KS Łopuchowo
Zawisza Dolsk
2:2
Lider Swarzędz
Polonia II Środa Wielkopolska
1:2
Orkan Jarosławiec
Maratończyk Brzeźno
4:4
Lotnik-1997 Poznań
Clescevia Kleszczewo
1:2
Jurand Koziegłowy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
8:1
Pogoń Książ Wielkopolski
Jurand Koziegłowy
1:7
Czarni Czerniejewo
KS Łopuchowo
5:0
Zawisza Dolsk
Stella Luboń
2:1
Polonia II Środa Wielkopolska
Lider Swarzędz
2:1
Maratończyk Brzeźno
Lotnik-1997 Poznań
1:2
Przemysław Poznań
Phytopharm Klęka
0:4
Clescevia Kleszczewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
2:2
Stella Luboń
Maratończyk Brzeźno
3:3
KS Łopuchowo
Przemysław Poznań
1:1
Lider Swarzędz
Zawisza Dolsk
0:1
Jurand Koziegłowy
Phytopharm Klęka
1:3
Orkan Jarosławiec
Clescevia Kleszczewo
2:0
Czarni Czerniejewo
Polonia II Środa Wielkopolska
9:2
Lotnik-1997 Poznań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
1:0
Zawisza Dolsk
Jurand Koziegłowy
3:2
Maratończyk Brzeźno
KS Łopuchowo
2:1
Przemysław Poznań
Stella Luboń
1:1
Phytopharm Klęka
Lider Swarzędz
1:1
Polonia II Środa Wielkopolska
Orkan Jarosławiec
0:5
Clescevia Kleszczewo
Lotnik-1997 Poznań
2:3
Pogoń Książ Wielkopolski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
2:0
Maratończyk Brzeźno
Jurand Koziegłowy
3:2
Przemysław Poznań
Clescevia Kleszczewo
1:1
Zawisza Dolsk
KS Łopuchowo
0:3*
Polonia II Środa Wielkopolska
Lotnik-1997 Poznań
2:1
Phytopharm Klęka
Stella Luboń
3:1
Orkan Jarosławiec
Lider Swarzędz
5:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
5:0
Lotnik-1997 Poznań
Maratończyk Brzeźno
1:3
Zawisza Dolsk
Pogoń Książ Wielkopolski
4:2
KS Łopuchowo
Przemysław Poznań
2:1
Czarni Czerniejewo
Phytopharm Klęka
3:5
Lider Swarzędz
Polonia II Środa Wielkopolska
0:3*
Jurand Koziegłowy
Stella Luboń
0:0
Clescevia Kleszczewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
3:2
Polonia II Środa Wielkopolska
Lider Swarzędz
2:2
Orkan Jarosławiec
Lotnik-1997 Poznań
0:1
Stella Luboń
Zawisza Dolsk
3:0
Przemysław Poznań
Jurand Koziegłowy
0:1
Pogoń Książ Wielkopolski
Clescevia Kleszczewo
3:1
Maratończyk Brzeźno
KS Łopuchowo
0:3*
Phytopharm Klęka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
3:2
Czarni Czerniejewo
Orkan Jarosławiec
2:4
KS Łopuchowo
Przemysław Poznań
4:2
Maratończyk Brzeźno
Phytopharm Klęka
1:2
Jurand Koziegłowy
Lotnik-1997 Poznań
0:5
Clescevia Kleszczewo
Polonia II Środa Wielkopolska
4:1
Zawisza Dolsk
Stella Luboń
1:1
Lider Swarzędz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
1:2
Lotnik-1997 Poznań
Czarni Czerniejewo
5:0
Phytopharm Klęka
Zawisza Dolsk
3:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Jurand Koziegłowy
1:4
Orkan Jarosławiec
Clescevia Kleszczewo
0:1
Przemysław Poznań
KS Łopuchowo
3:2
Stella Luboń
Maratończyk Brzeźno
3:2
Polonia II Środa Wielkopolska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik-1997 Poznań
3:2
KS Łopuchowo
Lider Swarzędz
7:0
Clescevia Kleszczewo
Pogoń Książ Wielkopolski
4:0
Maratończyk Brzeźno
Phytopharm Klęka
4:0
Zawisza Dolsk
Polonia II Środa Wielkopolska
4:0
Przemysław Poznań
Orkan Jarosławiec
2:3
Czarni Czerniejewo
Stella Luboń
3:0
Jurand Koziegłowy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Clescevia Kleszczewo
1:2
Polonia II Środa Wielkopolska
Przemysław Poznań
0:4
Pogoń Książ Wielkopolski
Czarni Czerniejewo
4:1
Stella Luboń
Zawisza Dolsk
1:2
Orkan Jarosławiec
KS Łopuchowo
2:3
Lider Swarzędz
Jurand Koziegłowy
3:2
Lotnik-1997 Poznań
Maratończyk Brzeźno
2:1
Phytopharm Klęka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
1:4
Polonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka
7:2
Przemysław Poznań
KS Łopuchowo
0:3
Clescevia Kleszczewo
Lotnik-1997 Poznań
2:2
Czarni Czerniejewo
Stella Luboń
0:3*
Zawisza Dolsk
Lider Swarzędz
0:1
Jurand Koziegłowy
Orkan Jarosławiec
4:1
Maratończyk Brzeźno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Maratończyk Brzeźno
1:1
Stella Luboń
Zawisza Dolsk
0:0
Lotnik-1997 Poznań
Przemysław Poznań
3:6
Orkan Jarosławiec
Czarni Czerniejewo
1:3
Lider Swarzędz
Jurand Koziegłowy
0:1
KS Łopuchowo
Clescevia Kleszczewo
2:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Polonia II Środa Wielkopolska
1:1
Phytopharm Klęka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik-1997 Poznań
1:4
Maratończyk Brzeźno
Orkan Jarosławiec
3:3
Polonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka
1:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Jurand Koziegłowy
0:3
Clescevia Kleszczewo
KS Łopuchowo
1:6
Czarni Czerniejewo
Stella Luboń
6:4
Przemysław Poznań
Lider Swarzędz
3:0
Zawisza Dolsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Maratończyk Brzeźno
3:2
Lider Swarzędz
Przemysław Poznań
8:3
Lotnik-1997 Poznań
Pogoń Książ Wielkopolski
0:5
Orkan Jarosławiec
Czarni Czerniejewo
4:1
Jurand Koziegłowy
Zawisza Dolsk
2:0
KS Łopuchowo
Clescevia Kleszczewo
1:2
Phytopharm Klęka
Polonia II Środa Wielkopolska
3:0
Stella Luboń
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łopuchowo
1:3
Maratończyk Brzeźno
Lotnik-1997 Poznań
1:4
Polonia II Środa Wielkopolska
Orkan Jarosławiec
2:2
Phytopharm Klęka
Czarni Czerniejewo
3:1
Clescevia Kleszczewo
Jurand Koziegłowy
1:3
Zawisza Dolsk
Stella Luboń
3:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Lider Swarzędz
3:1
Przemysław Poznań
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
5:1
Lotnik-1997 Poznań
Maratończyk Brzeźno
2:1
Jurand Koziegłowy
Przemysław Poznań
2:1
KS Łopuchowo
Zawisza Dolsk
4:1
Czarni Czerniejewo
Phytopharm Klęka
3:3
Stella Luboń
Clescevia Kleszczewo
2:5
Orkan Jarosławiec
Polonia II Środa Wielkopolska
3:6
Lider Swarzędz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości