zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
2:3
AP Reissa Poznań
Nielba Wągrowiec
3:1
Mieszko Gniezno
Warta Poznań
14:0
AP Błękitni Owińska
UKS AP Reissa I Poznań
11:0
Huragan Pobiedziska
Polonia Środa Wielkopolska
0:0
KKS Lech Poznań
Koziołek Poznań
4:0
SPN Szamotuły
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
0:5
Polonia Środa Wielkopolska
AP Błękitni Owińska
2:1
Mieszko Gniezno
AP Reissa Poznań
1:9
UKS AP Reissa I Poznań
KKS Lech Poznań
4:1
Nielba Wągrowiec
Huragan Pobiedziska
0:4
SPN Szamotuły
Warta Poznań
10:1
Unia Swarzędz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
10:0
Huragan Pobiedziska
Unia Swarzędz
2:3
AP Błękitni Owińska
SPN Szamotuły
2:1
AP Reissa Poznań
Nielba Wągrowiec
1:2
Koziołek Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
1:7
Warta Poznań
Mieszko Gniezno
1:1
KKS Lech Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
0:0
UKS AP Reissa I Poznań
Huragan Pobiedziska
1:2
Nielba Wągrowiec
AP Reissa Poznań
0:3
Polonia Środa Wielkopolska
Koziołek Poznań
0:3
Mieszko Gniezno
Warta Poznań
5:0
SPN Szamotuły
AP Błękitni Owińska
1:4
KKS Lech Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
1:7
Warta Poznań
SPN Szamotuły
1:3
Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec
0:4
AP Reissa Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
5:0
AP Błękitni Owińska
KKS Lech Poznań
3:0
Koziołek Poznań
Mieszko Gniezno
10:1
Huragan Pobiedziska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
2:4
Polonia Środa Wielkopolska
AP Błękitni Owińska
3:0
Koziołek Poznań
Huragan Pobiedziska
0:15
KKS Lech Poznań
Warta Poznań
13:0
Nielba Wągrowiec
AP Reissa Poznań
0:5
Mieszko Gniezno
UKS AP Reissa I Poznań
8:2
SPN Szamotuły
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
UKS AP Reissa I Poznań
SPN Szamotuły
4:1
AP Błękitni Owińska
Nielba Wągrowiec
1:3
Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno
1:5
Warta Poznań
Koziołek Poznań
5:0
Huragan Pobiedziska
KKS Lech Poznań
5:2
AP Reissa Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
2:3
Mieszko Gniezno
SPN Szamotuły
1:2
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
3:3
KKS Lech Poznań
AP Błękitni Owińska
3:0
Huragan Pobiedziska
UKS AP Reissa I Poznań
8:1
Nielba Wągrowiec
AP Reissa Poznań
5:4
Koziołek Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
AP Błękitni Owińska
Huragan Pobiedziska
0:5
AP Reissa Poznań
Nielba Wągrowiec
1:0
SPN Szamotuły
Koziołek Poznań
0:8
Warta Poznań
KKS Lech Poznań
6:2
Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno
1:1
UKS AP Reissa I Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
7:1
Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz
9:1
Koziołek Poznań
AP Błękitni Owińska
3:0*
AP Reissa Poznań
SPN Szamotuły
0:4
Mieszko Gniezno
Warta Poznań
20:0
Huragan Pobiedziska
UKS AP Reissa I Poznań
1:4
KKS Lech Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
0:12
Unia Swarzędz
Koziołek Poznań
0:4
UKS AP Reissa I Poznań
AP Reissa Poznań
0:9
Warta Poznań
KKS Lech Poznań
0:0
SPN Szamotuły
Nielba Wągrowiec
2:1
AP Błękitni Owińska
Mieszko Gniezno
1:3
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
0:3*
UKS AP Reissa I Poznań
AP Reissa Poznań
1:5
Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno
2:0
Nielba Wągrowiec
KKS Lech Poznań
0:0
Polonia Środa Wielkopolska
AP Błękitni Owińska
0:2
Warta Poznań
SPN Szamotuły
2:2
Koziołek Poznań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
3:0*
Huragan Pobiedziska
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
Koziołek Poznań
Unia Swarzędz
0:3
Warta Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
12:0
AP Reissa Poznań
Nielba Wągrowiec
1:6
KKS Lech Poznań
Mieszko Gniezno
1:0
AP Błękitni Owińska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
0:3*
Polonia Środa Wielkopolska
AP Błękitni Owińska
1:1
Unia Swarzędz
AP Reissa Poznań
3:1
SPN Szamotuły
Warta Poznań
4:2
UKS AP Reissa I Poznań
KKS Lech Poznań
1:1
Mieszko Gniezno
Koziołek Poznań
2:1
Nielba Wągrowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
4:2
AP Reissa Poznań
SPN Szamotuły
0:14
Warta Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
2:0
Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec
3:0*
Huragan Pobiedziska
KKS Lech Poznań
2:0
AP Błękitni Owińska
Mieszko Gniezno
6:3
Koziołek Poznań
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
0:3*
Mieszko Gniezno
AP Reissa Poznań
5:2
Nielba Wągrowiec
Warta Poznań
9:0
Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz
5:0
SPN Szamotuły
AP Błękitni Owińska
0:2
UKS AP Reissa I Poznań
Koziołek Poznań
1:8
KKS Lech Poznań
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Lech Poznań
3:0*
Huragan Pobiedziska
Polonia Środa Wielkopolska
2:3
Unia Swarzędz
SPN Szamotuły
0:8
UKS AP Reissa I Poznań
Nielba Wągrowiec
0:6
Warta Poznań
Koziołek Poznań
2:1
AP Błękitni Owińska
Mieszko Gniezno
3:3
AP Reissa Poznań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
0:3*
Koziołek Poznań
Unia Swarzędz
5:0
Nielba Wągrowiec
AP Błękitni Owińska
1:1
SPN Szamotuły
UKS AP Reissa I Poznań
6:3
Polonia Środa Wielkopolska
AP Reissa Poznań
0:3
KKS Lech Poznań
Warta Poznań
11:0
Mieszko Gniezno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
0:3*
AP Błękitni Owińska
Nielba Wągrowiec
2:15
UKS AP Reissa I Poznań
Koziołek Poznań
2:1
AP Reissa Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
1:1
SPN Szamotuły
Mieszko Gniezno
1:0
Unia Swarzędz
KKS Lech Poznań
1:6
Warta Poznań
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
3:0*
Huragan Pobiedziska
SPN Szamotuły
7:2
Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz
3:0
KKS Lech Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
3:2
Mieszko Gniezno
AP Błękitni Owińska
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
7:0
Koziołek Poznań
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
0:3*
Warta Poznań
Koziołek Poznań
2:1
Unia Swarzędz
AP Reissa Poznań
8:2
AP Błękitni Owińska
KKS Lech Poznań
3:2
UKS AP Reissa I Poznań
Mieszko Gniezno
3:0
SPN Szamotuły
Nielba Wągrowiec
2:5
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
2:3
KKS Lech Poznań
Unia Swarzędz
3:0*
Huragan Pobiedziska
Polonia Środa Wielkopolska
3:1
Mieszko Gniezno
AP Błękitni Owińska
1:2
Nielba Wągrowiec
Warta Poznań
11:0
AP Reissa Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
5:2
Koziołek Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości