Zapowiedź weekendu. Powołania.

Zapraszamy na ostatnie mecze sezonu 2015/16 w sobotę na Głuszynie. Seniorzy zagrają z rezerwami Polonii Środa Wlkp., a orliki podejmą w dwumeczu WAP Luboń.

W sobotę 11.06.2016r. na Głuszynę zawitają rezerwy zdobywcy Pucharu Polski w strefie poznańskiej Polonii Środa Wlkp.. Rywal wspierany graczami III ligowymi, gdyby nie walkowery mógłby być w czołówce tabeli. A tak musiał walczyć do poprzedniej kolejki o utrzymanie. Przeciwnik bardzo groźny, który kilkakrotnie żegnał rywali z bagażem bramek. Jesienią przegraliśmy w Środzie 9-2. Każda z drużyn już nic większego w lidze nie ugra. My możemy jeszcze wydostać się z dna tabeli, ale musimy liczyć na pomoc innych drużyn. Pożegnajmy się honorowo z najwierniejszymi kibicami i odnieśmy sukces pokonując wyżej notowanego rywala. Głuszyna nasza !!!

Z innej beczki to kolejny walkower, który po trochu nas dotyczy. KS Łopuchowo ukarane walkowerem za mecz z Polonią II Środa Wlkp. Na boisku wynik 3:2 dla Łopuchowa. Gdyby nie porażki w dwóch ostatnich meczach jeszcze walczylibyśmy o pozostanie w A klasie. Szkoda.

ORLIK

Orliki w sobotę 11.06.2016r. na Głuszynie, oraz 13.06.2016r. na wyjeździe zagrają w meczach III ligi okręgowej Orlik E2 grupa VIII z WAP-em Luboń. Z tą drużyną w przeszłości graliśmy mecze towarzyskie i były to mecze wyrównane. U siebie wygrywaliśmy, a na wyjeździe w ostatniej potyczce ponieśliśmy porażkę. Czas na rewanż, tym bardziej że będą to  dla nas mecze o trzecie miejsce. Liczymy na dobry mecz w wykonaniu naszych chłopaków.

Na mecz w sobotę powołani zostali:

D.Arciszewski, K.Arnt, M.Dziamski, B.Jamrożek, N.Kruk, M.Nasternak, T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, K.Szturomski, W.Wardal, S.Zubair.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 10:10.

Na mecz w poniedziałek powołani zostali:

D.Arciszewski, K.Arnt, R.Figler, B.Jamrożek, N.Kruk, M.Nasternak, T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, K.Szturomski, W.Wardal, S.Zubair.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 17:40. Prosimy o info o wolne miejsca na transport.

Adres meczu: Poznań, Osiedle Lecha 37 (orlik).