VII miejsce w Luboń Cup.

Drużyna rocznika 2004 wzięła udział w turnieju halowym Luboń Cup. W silnie obsadzonych zawodach, wśród 9 obecnych drużyn zajęli 7 miejsce. Niestety przed samym turniejem pojawiły się problemy kadrowe i trener Damian musiał łatać dziury zawodnikami młodszego rocznika. Można więc powiedzieć, że Lotnik wystawił drużynę rocznika 2006 wspartą dwoma kolegami z drużyny 2004.

Skład drużyny: Paweł Janczewski, Damian Arciszewski, Bartek Jamrożek, Maks Nasternak, Tomek Stelmaszyk, Kuba Szturomski, Wojtek Wardal, Damian Zygmunt, trener: Damian Kobierski.

Lotnik-1997 Poznań – Orły Komorniki 1-1

Mecz wyrównany. Każda z drużyn miała kilka szans na zdobycie bramki, ale tylko po razie piłka wpadła do każdej z bramek. Dla na strzelił Damian Z. Po dalekim i dobrym wyrzucie piłki przez Pawła, minął jednego z rywali i nie dał szans bramkarzowi Orłów strzelając po długim słupku.

Lotnik-1997 Poznań – Tarnowiak Tarnowo Podgórne 1-5

Podczas tego meczu myślami zawodnicy byli jeszcze przy pierwszym spotkaniu i łatwo oddaliśmy pole gry. Dopiero w końcówce Damian Z. ładnym strzałem z wolnego pokonał bramkarza rywali.

Lotnik-1997 Poznań – Lubuska Kadra Czeka II 0-4

Ciężki przeciwnik złożony z zawdników z klubów woj. lubuskiego. Ogromna przewaga rywali, tylko sporadycznie zagrażaliśmy ich bramce. U nas bohaterem był Paweł, który robił cuda w bramce i dzięki niemu straciliśmy tylko cztery bramki.

Lotnik-1997 Poznań – Orzeł Międzyrzecz 3-0 vo

Rywale nie dojechali na turniej i w miejsce tego meczu każda drużyna rozgrywała sparing z zespołami z drugiej grupy. Na nas przypadła drużyna Lechii Kostrzyn.

Lotnik-1997 Poznań – Lechia Kostrzyn 1-2 sparing

Mecz wręcz przyjaźni. Rywale objęli prowadzenie w 2 min, ale po chwlil Damian Z. pewnym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza Lechii. Gdy wydawało się że będzie remis, w ostatniej akcji meczu straciliśmy drugiego gola.

Ćwierćfinał

Lotnik-1997 Poznań – Lechia Kostrzyn 1-7

Ponownie przyszło nam zmieżyć się z Lechią. Tym razem rywale zagrali dużo agresywniej i widać było róznicę umiejętności i wieku. Mimo ambitnej postawy nie daliśmy rady i do półfinału awansowali rywale.

Mecz o V miejsce

Lotnik-1997 Poznań – Tarnowiak Tarnowo Podgórne 1-4

Dobry mecz chłopaków. Mimo straty dwóch bramek nie załamali się. Na 5 minut przed końcem zbliżyli się do rywali na jedną bramkę. Ponownie poprawnie wykonali wskazówki trenera. Damian Z. mocno wstrzelił piłkę z rzutu rożnego w pole karne, a tam Damian A. tylko dostawił nogę i zdobył dla nas bramkę. Odżyły nadzieje, ale chwilę po rozpoczęciu gry, przeciwnicy strzelili nam trzecią bramkę i trochę popsuli nam chumory. Mimo waliki i ambicji do końca meczu, nie udało się nam już zdobyć bramki.O turnieju takze na: LOSiR

KLASYFIKACJA TURNIEJU