UWAGA!!! Nabór do drużyn młodzieżowych.

K.S. LOTNIK-1997 Poznań, zaprasza dzieci do swoich szeregów. Ogłaszamy nabór roczników 2009 i 2010, a także nabór uzupełniający roczników 2004, 2005, 2006, 2007 i 2008. Klub nie prowadzi selekcji, w treningach może wziąć udział każdy chłopak i dziewczyna od 6 roku życia.

ZAPRASZAMY W PONIEDZIAŁKI I CZWARTKI GODZ. 17:15 - BOISKO OSiR ul. GŁUSZYNA

Jeżeli Twoje dziecko pała miłością do futbolu - nie czekaj - zapisz Je do naszego Klubu.

ZAPEWNIAMY

- wykfalifikowanych trenerów:

Trenerzy posiadają licencję UEFA, dyplom ukończenia AWF, dyplom instruktora sportu.

- udział w turniejach i zawodach:

Wyszkolone drużyny rywalizują w lidze WZPN, uczestniczymy także w poznańskiej Red Box Junior Lidze, zimą bierzemy udział w turniejach halowych.

- wychowanie przez sport i fair play:

Kształtowanie osobowości poprzez naukę dyscypliny i regulaminów sportowych, norm i zachowań na boisku. Przestrzeganie higieny i zdrowego odżywiania się. Budowanie więzi, współpracy i szacunku dla kolegów i rywali, przestrzeganie zasad sportowych w duchu fair play.

- rozwój sportowy:

W wieku 6-12 lat dziecko odczuwa potrzebę ruchu, naukę nowych umiejętności przez zabawę. Jest to najlepszy wiek do kształtowania u dzieci koordynacji oraz podstawowych umiejętności piłkarskich. Kładziemy nacisk na treningi przez zabawę z piłką, a także edukację poprzez sport i zarażanie dzieci ideą sportu „Fair Play” na boisku i poza nim.

ZAPRASZAMY – BOISKO OSiR ul. GŁUSZYNA