Turniej w Daszewicach. Informacje.

W sobotę 19.12.2015r. rocznik 2007 i młodsi weźmie udział w Daszewicach w turnieju halowym o Puchar Avii Kamionki.

Powołani zostali: Dominik Czapelski, Mateusz Dziamski, Michał Jackowski, Damian Lachman, Dawid Małecki, Piotr Ochal, Filip Walentowicz, Wojtek Wardal.

Zbiórka drużyny o godz. 8:10 przy klubie, lub ewentualnie bezpośrednio w Daszewicach (info do trenera) o godz. 8:20.

Planowany czas trwania turnieju do godz. 14:30.

W razie absencji proszę o informację do trenera Damiana (724165916) lub kierownika drużyny Krzyśka ().

Adres: hala sportowa w Daszewicach ul. Szkolna 16.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

Ważniejsze punkty regulaminu:

1. wymiary bramek 2m x 3m
  2. liczba zawodników 12 zmiany hokejowe, gra 4 w polu + bramkarz
  3. odprawa o godz. 8.30
  4. rozpoczęcie turnieju o godz. 8.50

Organizator przewiduje następujące nagrody :

1. puchary/medale dla 1-szych 3 drużyn, dla pozostałych uczestników drobne upominki
  2. dyplomy dla wszystkich drużyn
  3. puchar dla najlepszego zawodnika, bramkarza i króla strzelców.

Zaproszone drużyny:

Avia Kamionki (gospodarz), Lotnik-1997 Poznań, Lechia Kostrzyn, Luboński KS 1943, Mosina KS, SPWP Września, Koziołek Poznań, SF Luboń, Kłos Zaniemyśl.