Sobotnie mecze. Powołania.

Po świątecznej przerwie wracamy na ligowe boiska. Orlicy zagrają ostatni mecz u siebie w lidze, a młodzicy zakończą ligę Red Box. Natomiast pierwsza drużyna na Głuszynie podejmie w 11 kolejce A-klasy Przemysława Poznań.

ORLIK

Orlicy w sobotę 07.11.2015r. podejmą u siebie w meczu Orlik E2 grupy VII z AKF Poznań. Spotkanie odbędzie się o godzinie 12:00 na boisku OSiR ul. Głuszyna.

Trener Damian wybrał następujący skład:

M.Dziamski, R.Figler, M.Jackowski, B.Jamrożek, N.Kruk, M.Nasternak, T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, K.Szturomski, W.Wardal, S.Zubair.

Rodziców prosimy o informację czy dziecko będzie na meczu, do trenera Damiana (724165 916), lub kierownika drużyny Macieja (tel. 605955 989). Zbiórka w klubie o godz. 11:20.

AKF (Akademia Kreatywnego Futbolu) Poznań to jedna z kilku szkółek/akademii działających ne terenie Poznania. Posiada kilka lokalizacji w naszym mieście i okolicach, z których najlepsi zawodnicy tworzą reprezentację AKF. Po ośmiu kolejkach rywale zajmują drugie miejsce z 18 punktami. Sprawili największą niespodziankę w naszej grupie pokonując u siebie Wartę Poznań 7-3. W pierwszym meczu z Lotnikiem, AKF wygrał 9-5, ale nam pozostał niedosyt, bo mogłoby być lepiej gdyby nie nasze przestoje w grze.

MŁODZIK

W tej kolejce spotkań zakończy się jesienna edycja Red Box Junior Ligi. Młodzicy zagrają ostatnie dwa spotkania ze Szkołą Futbolu Gułtowy i WAP Luboń. Trudne mecze, które trzeba wygrać, żeby zakończyć sezon na aktualnym miejscu.

Trener Mariusz wybrał następujący skład:

Rodziców prosimy o informację czy dziecko może jechać i jak dojedzie na mecz, do trenera Mariusza (697723 552), lub kierownika drużyny Marka (tel. 608363 894). Zbiórka przy klubie o godz. 8:40. Mecze na ul. Promienistej 27a.

Terminarz:

Szkoła Futbolu Gułtowy – Lotnik-1997 Poznań 9.25

WAP Luboń – Lotnik-1997 Poznań 10.40

Zakończenie turniejo około godziny 12:00 po ostatnim meczu tego dnia.

Mecze trwają 2x10min.

UWAGA godziny meczy mogą ulec zmianie!!!

Szkoła Futbolu Gułtowy to nowa drużyna na mapie piłkarskiej. Pojawiła się praktycznie tej jesieni i zdobywa już małe sukcesy. Jak na początek zmagań radzi sobie bardzo dobrze i ma szanse na najniższe miejsce na podium. W pierwszym meczu z Lotnikiem wygrali 6-4, ale Lotnik może być sam sobie winien porażki w tym mecz. Drugi przeciwnik WAP (Wielkopolska Akademia Piłkarska) Luboń to nasz stary dobry znajomy (w roczniku 2006), z byłym trenerem młodzieży Lotnika p. Arturem. Akademia swoją siedzibę ma w Luboniu, ale w większości działa na obiektach w Poznaniu. Pierwszy mecz Lotnik przegrał z nimi 3-6 i będzie chciał się im zrewanżować.

Wszystkie grupy zabierają ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

Zapraszamy wszystkich młodych zawodników LOTNIKA na mecz orlików z AKF Poznań. Po tym spotkaniu zakończymy rundę jesienną.

W sobotę 07.11.2015 o godzinie 14:00, seniorzy zagrają u siebie na Głuszynie z Przemysławem Poznań. Rywal po 10 kolejkach z 6 punktami zajmuje 14-ostatnie miejsce w tabeli. Przemysław to klub działający na Ratajach. Swoje mecze w A klasie, jako gospodarz rozgrywa przy Cytadeli, przy Al. Armii Poznań. W A-klasie występuje nieprzerwanie od sezonu 2009/10. Klub nie należy do liderów A-klasy okupując zazwyczaj środkowe miejsca tabeli na koniec rozgrywek. W tej edycji, ma bardzo kiepski początek sezonu z 7 porażkami z rzędu. Jednak w ostatnich dwóch meczach na własnnym boisku zwyciężał, a na wyjeździe uległ liderowi tylko 0-1. Będzie to mecz sąsiadów z tabeli o sześć punktów. Zwycięstwo Lotnika pozwoli mu dogonić środek tabeli, ewentualna porażka sprawi, że będzie czerwoną latarnią tej grupy A klasy.

Zapraszamy na mecze naszych drużyn i głośny doping. Będzie się działo !!!