Sobotnie mecze. Powołania.

Tym razem gramy tylko w lidze WZPN. Nasze drużyny grają w sobotę, młodzież gra u siebie, a seniorzy na wyjeździe.

ORLIK

Orliki w sobotę 24.10.2015r. podejmą u siebie Las Puszczykowo. Spotkanie odbędzie się o godzinie 12:00. Trener Damian wybrał następujący skład:

M.Dziamski, R.Figler, M.Jackowski, B.Jamrożek, N.Kruk, M.Nasternak, I.Strzelczyk, K.Szturomski, W.Wardal, S.Zubair.

Rodziców prosimy o informację o absencji dziecka na meczu, do trenera Damiana (724165 916), lub kierownika drużyny Macieja (tel. 605955 989). Wszyscy powołani potwierdzili obecność na meczu podczas treningu. Zbiórka w klubie o godz. 11:20.

Las Puszczykowo po siedmiu kolejkach nie zdobył żadnego punktu na boisku (3 pkt ma za walkower z Polonią). W pierwszym meczu nasi orlicy, wygrali w Puszczykowie 4-3. W meczu tym mieliśmy przewagę, ale groźne kontry i stałe fragmenty Puszczykowo spowodowały, że mecz był emocjonujący do ostatniego gwizdka sędziego.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

MŁODZIK

W ten weekend młodzicy nie zagrają. W związku z tym, że część drużyn ma zaległości w meczach, organizatorzy przedłużyli rozgrywki o jeden tydzień. Zakończenie i wręczenie nagród odbędzie się 7.XI.2015r. i wtedy Lotnik rozegra ostatnie dwa mecze.

W sobotę 24.10.2015 o godzinie 15:00, seniorzy zagrają na wyjeździe z Maratończykiem Brzeźno. Rywal po 9 kolejkach zajmuje 11 miejsce w tabeli z 9 punktami. Maratończyk to nasz stary sparingpartner, z którym od kliku lat spotykamy się w meczach przed sezonem. Tak więc drużyny powinny dobrze się znać, ale nie wiem czy składy w tych spotkaniach były zawsze optymalne. Maratończyk od trzech spotkań nie zdobył punktu i na pewno będzie chciał teraz zakończyć tą złą passę. Lotnik po porażce w ostatnim meczu, też będzie chciał poprawić sobie humory, tym bardziej że o wiele lepiej radzi sobie na wyjazdach.