Proekologiczny konkurs Lotnika!

Ekobohater przyjacielem Lotnika!!

Klub Sportowy Lotnik 1997 Poznań zaprasza do zbiórki aluminiowych puszek po napojach, która będzie trwała non stop.

W każdy czwartek zaczynając od 5 kwietnia w godz. 18:00 - 20:00, co dwa tygodnie będzie można przynieść do siedziby Klubu przy OSiR Głuszyna puszki aluminiowe.

Puszki można również dostarczać Trenerom podczas jednostek treningowych. Należy je dobrze pozgniatać i zapakować w worki. Puszki zostawiamy wraz z informacją ile ich jest i kto je oddaje. Uwaga, uwaga, uwaga Lotnik Poznań organizuje konkurs proekologiczny podzielony na 3 etapy: I etap 01.04 - 31.05. II etap 01.06. - 31.08. III etap 01.09. - 30.11.

W każdym etapie dla najaktywniejszej trójki dzieci, która zbiorze największą ilość puszek przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do zbiórki.

Zarząd KS Lotnik 1997 Poznań